1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Çamaşır Makinesi Arızasında Hızlı Müdahalenin Önemi
Çamaşır Makinesi Arızasında Hızlı Müdahalenin Önemi

Çamaşır Makinesi Arızasında Hızlı Müdahalenin Önemi

A+A-

Çamaşır makinelerinin sağladığı önemli kolaylıklar sayesinde gün içerisinde artık saatleri çamaşır yıkamak amacı ile harcamak yerine kişisel aktivitelere yönelik olarak harcayabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu durumda günümüz modern toplum yaşantısı içerisinde çamaşır makinelerinin son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmasına yol açıyor. Akıllı teknolojileri ile farklı yıkama programları çerçevesinde her çamaşırın yıkama özelliğine uygun standartlarda yıkanarak hem korunması hem de iyi bir şekilde yıkanarak yüzde yüz hijyenik hale getirilebilmesi sağlanabiliyor. Ancak günlük yaşantı içerisinde çok sayıda çıkan kirli çamaşır dolayısı ile son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan çamaşır makinelerinde bazı mekanik problemler meydana gelebiliyor. Bu tip arızalanmalar durumunda ise Arçelik Servis Kaynarca merkezi tarafından profesyonel çözümler sağlanarak çamaşırların iyi bir yıkama işlemini sağlayacak makine kullanımının uzun süreler devam ettirilebilmesi sağlanıyor.

İleri nesil teknolojik özellikleri dolayısı ile eş değer kalitedeki teknolojik altyapı üzerinden gerçekleştirilmesi gerekliliği bulunan çamaşır makinesi arıza müdahaleleri için Arçelik Servis merkezi tarafından profesyonel arıza onarım müdahaleleri gerçekleştirilirken, en güncel çamaşır makinesi teknolojileri kullanılıyor. Böylelikle çamaşır makinesinde yüksek performansta yıkama işlemini en kısa süre içerisinde yeniden sağlayacak arıza onarım müdahaleleri güler yüzlü hizmet anlayışı ve kaliteden ödün verilmeyen süratli müdahaleler ile gerçekleştiriliyor. Bu durumda çamaşır makinesi arızası nedeni ile günlük yaşantı içerisinde karşı karşıya kalınan gecikmelerin ve aksaklıklarında en kısa süre içerisinde sona erdirilebilmesi sağlanıyor.

Modern çağda çok önemli olgulardan birisi olan zaman konusunda fazla kayıp yaşanmamasını hedeflemekte olan servis uygulamaları esnasında özellikle kaliteden ödün verilmeyen hizmet anlayışı kapsamı dahilinde sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımı ile parça değişimleri makinenin arızalı parçaları için gerçekleştirilmektedir. Böylelikle çamaşır makinelerinde çok uzun süreler dayanıklılık gösterecek ve beraberinde de çok uzun süreler en yüksek performansta kullanım imkanı sağlayacak niteliklerde bir arıza onarımı gerçekleştiriliyor. Ayrıca Sancaktepe Arçelik Servisi merkezi tarafından bu orijinal yedek parça değişimlerinde değişen parçaya yönelik olarak 1 yıllık garanti hizmetleri de sunuluyor. Çamaşır makinelerindeki tüm problemlere yönelik olarak 7 gün 24 saat iletişim hattı aracılığı ile başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Bu haber toplam 1314 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT