1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Çamaşır Makinelerinde Parça Değişimi Neden Yapılır?
Çamaşır Makinelerinde Parça Değişimi Neden Yapılır?

Çamaşır Makinelerinde Parça Değişimi Neden Yapılır?

A+A-

Sürekli gelişen teknoloji ile daha üstün özelliklere ve daha kaliteli malzemelere sahip olacak şekilde geliştirilen çamaşır makineleri sayesinde her türlü tekstil ürününün en yüksek hijyen seviyesine sahip olacak şekilde yıkayabilmek ve üstelik bunu son derece basit, hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Ancak zaman içerisinde yoğun olarak kullanılan çamaşır makinesinde çeşitli problemler meydana gelebiliyor ki ya makineden tam performans alınamıyor ya da makinenin bazı fonksiyonları kullanılamıyor veya makinenin hiç kullanılamıyor. Bu durumda profesyonel çamaşır makinesi servisi ihtiyacı ortaya çıkıyor ki Kaynarca Arçelik Servisi merkezi bu alandaki ihtiyaçlara yönelik olarak son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet standardı getiriyor.

Çamaşır makinelerinde yaşanan sorunlar temel olarak belirli bir parçanın arızalanmasına bağlı olarak meydana geliyor. Buna göre de çamaşır makinesinin arızalanmış olan parçasının mekanik mi yoksa elektriksel mi olduğunu ya da doğrudan hangi parça olduğunu belirleyebilmek yetersiz ekipman ve yetersiz bilgi ile pek de mümkün olmuyor. Bu yüzden de çamaşır makinesinin arızalanması durumunda profesyonel servis müdahalesi için Sultanbeyli Arçelik Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir. Bölgede her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis araçlarının uzman ekipler ile gelmesi sayesinde zaman kaybı yaşamadan makinedeki sorunun giderilmesi için çalışmalar başlatılabiliyor.

Bu kapsamda eğer çamaşır makinesinde bir parçanın arızalanması söz konusu ise hemen yerinde müdahale hizmeti dahilinde onarım çalışması gerçekleştirilir. Ancak onarım için çok daha zorlu ve komplike bir problem söz konusu ise arızalı parça ya da komple makine Maltepe Arçelik Servisi merkezine götürülür ve burada kapsamlı onarımdan geçirilir. Arızalanmış çamaşır makinesi parçasının onarımının gerçekleştirilebilmesi mümkün değil ve zorunlu olarak değişimi söz konusu olabilir. Bu durumda uzman teknik personeller sadece orijinal yedek parça ile cihazın arızalı parçasının yenisini takarak, yeniden çalışır duruma gelmesini sağlıyor. Üstelik orijinal olması sayesinde hem performans hem de dayanıklılık açısından ilk günkü kalitesine ulaşabiliyor ki 1 yıllık garanti hizmeti de güvenilir bir çamaşır makinesi servisi hizmetinden yararlanabilme imkanı sağlıyor.

Bu haber toplam 1589 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT