1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Çalıştıkları evi soyan Türkmen hizmetçiler yakalandı
Çalıştıkları evi soyan Türkmen hizmetçiler yakalandı

Çalıştıkları evi soyan Türkmen hizmetçiler yakalandı

Sarıyer'de bir evde hizmetçilik yapan Türkmenistan uyruklu karı-koca iki kişi çalıştıkları evden çaldıkları paralarla birlikte yakalandılar.

A+A-

Sarıyer'de bir evde hizmetçilik yapan Türkmenistan uyruklu iki kişi çalıştıları evden çaldıkları 11.000 Dolar, 9.000 Euro ve 3.000 Sterlin ile birlikte Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’nün titiz çalışmaları sonucunda yakalandı.  

Sarıyer’de ikamet eden Ş.A isimli bir şahıs Şehit Şeker Aktaş Polis Merkezi Amirliği’ne giderek evinin soyulduğunu söyledi. Ş.A. ifadesinde; evinde bulunan 11 bin Dolar, 9 bi Euro ve 3 bin Sterlinin çalındığını, konu ile ilgili evlerinde çalışan Türkmen uyruklu şahıslardan şüphelendiğini belirtti

Şahısların 1 gün önce akrabalarını yurt dışına gönderme bahanesiyle evden ayrıldığını ve bir daha ikamete gelmediklerini söyledi. Bunun üzerine Sarıyer Asayiş Büro Amirliği şüphelileri yakalamak için harekete geçti.

Sarıyer Emniyeti’nin titiz çalışmaları sonucunda şüpheli şahıslar çaldıkları paralarla birlikte 4. Levent Simit Sarayı’nda yakalandı. Şüpheliler emniyette ifadeleri alındıktan sonra savcılığa sevk edildi.

Bu haber toplam 4861 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum