1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Buz Lazer İle Tüylere Veda Zamanı!
Buz Lazer İle Tüylere Veda Zamanı!

Buz Lazer İle Tüylere Veda Zamanı!

A+A-

Erkeklerde artık modern çağa ayak uydurmaya çalışıyorlar. Bakımları için gerekli olan özeni göstermeye çalışan erkekler artık çok daha güzel bir görüntü oluşması için tüm kıl problemlerinden kurtulmanın yollarını arıyor. Vücutlarının daha iyi bir şekilde gözükmesini isteyen erkekler kıl problemlerinden kurtulmak için buz lazer epilasyon Eskişehir’de Dr. Oğuz Uçar tarafından başarılı bir şekilde yapılıyor. Eskişehir buz lazer epilasyon işlemi yapılırken kadınlara uygulanan işlemden farklı bir yöntem uygulanmıyor.

Önceden erkekler kıllarından kurtulmak istedikleri zaman kalıcı olarak karşılarına lazer epilasyon yöntemi çıkıyordur. Bu yöntem oldukça acılı ve ağrılı bir yöntem olduğu için erkekler genel olara yaptırmaktan vazgeçiyordu. Buz lazer epilasyon Eskişehir’de Dr. Oğuz Uçar tarafından yapılmasından beri erkeklerde oldukça rahat bir şekilde işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Erkeklere uygulanmakta olan buz lazer epilasyon işleminde 2 farklı isteğe dikkat edilmektedir. Uygulanan işlem ile kılların tamamıyla yok edilmesi ya da azaltılması yoluna gidilmektedir.

Erkeklere Eskişehir’de buz lazer epilasyon işlemi tüm vücuda yapılabilmektedir. Erkekler genel olarak en fazla sakal üstü olan yanak kısımları, ense bölgeleri ve sırt bölgeleri için talepte bulunuyorlar. Genel olarak 4- 6 seansta başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Erkeklere buz lazer epilasyon işlemi uygulanırken kadınlarınkinden farklı bir yöntem uygulanmıyor. Erkeklerin kıl yapıları çok daha fazla olmasına rağmen bu kıllar buz lazer epilasyon işlemi ile oldukça rahat, acısız, konforlu ve kalıcı bir şekilde yok edilebiliyor.  Ereklerin kıl kökleri daha yoğun v--*y4e kalın bir şekilde bulunmasından dolayı çok daha hızlı sonuçların elde edilmesi sağlanıyor. Epilasyon yapılması planlanan bölgeye göre dar ya da geniş başlıkların kullanımı gerçekleştiriliyor. Örnek verecek olursak sırt bölgeleri geniş olduğu için burada kullanılacak olan başlığın genmiş olması, yanak bölgesi dar olduğu için burada kullanılacak olan başlığın dar olması gerekmektedir. Tüm başlıklarda elde edilmekte olan sonuçlar oldukça başarılı bir şekilde olmaktadır. Seanslar ilerledikçe elde edilen başarı oranı da artmaktadır. Buz lazer epilasyon işlerinin yapılması için uzman kişiler ile çalışılması gerekmektedir Bunun için Dr. Oğuz Uçar her zaman sizin yanınızda olacaktır.

Buz Lazer Epilasyon Hakkında Her Şey

Buz lazer epilasyon işlemi çıktığı andan itibaren en çok tercih edilen yöntem olarak bulunmaktadır. Cildi tam -3 dereceye kadar soğutma işlemini yapan ICE teknolojisine sahip olarak bulunmaktadır. Bu sayede acısız bir şekilde vücuttan kurtulmanızı sağlar.

Buz lazer epilasyon işlemi bu konuda eğitim almış kişiler tarafından uygulandığı için herhangi bir yan etki durumu yaşanılmaz. Hatalı bir şekilde uygulanması halinde ciltte yanık ve iz durumu oluşma ihtimali bulunmaktadır. Bundan dolayı kesinlikle bu konuda uzman olmuş kişilere yaptırmanız gerekir. İşlem sizi hayatınız boyunca etkileyecek bir işlem olduğu için merdiven altı yerlerden uzak durmanız gerekmektedir.

Buz lazer epilasyon işlemini yaptırdıktan sonra SPF 30 veya üzerinde bulunan bir güneş koruyucu kremin kullanılması gerekmektedir. 24 saat boyunca su ile temasından uzak kalmak gerekmektedir. Aynı zamanda kese ve peeling gibi aşındırıcı işlemlerden kaçınılması gerekmektedir.

Buz lazer epilasyon işlemi epilepsi hastalarına, hamile olan kişilere, ışığa karşı hassasiyeti bulana kişilere, cilt kanserini atlatmış olan kişilere ve son 6 aylık süre zarfı içinde Roaccutane ilacı kullanmış kişilere, ergenlik döneminde olan gençlere, altın preparatlarım ile tedavi görmekte olan kişilere buz lazer epilasyon işlemi yapılmaz. Bu tür bir sıkıntınız yoksa ve buz lazer epilasyon işlemi yaptıracaksanız kesinlikle işinde uzman kişileri tercih etmeniz gerekiyor.

Eskişehir buz lazer için siz de şimdi Dr. Oğuz Uçar ile iletişime geçebilir ve kısa sürede buz lazer epilasyon yaptırarak pürüzsüz bir görünüme kavuşabilirsiniz!

Bu haber toplam 686 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT