Burçlar

Burçlar

A+A-

Astroloji 12 burcu içerisinde bulundurmakta. Burç kişilik ve karakteri aşk ve iş hayatı için önemlidir. Hoşlanılan sayı, renk burçlar sayesinde bilinmekte. Burç özellikleri kişinin yaşamı hakkında bilgiler vermektedir. Bireyler zaman zaman yükselen burç tarafından etkilenir. Bazen tanımadığınız bir kişi olabilirler. Yükselen Burç Hesaplama isterseniz linke tıklayabilirsiniz

KOÇ: Koç burcu başlangıç olan burç. Bu burç girişimci bir özellik taşır. Ateş elementi. İstekli bir burçtur. Eğlenceli ve esprili kişiliği ile kendini sevdirmeyi başarır. Düşüncelerini rahatlıkla açıklar. Aileyi ve çocukları sever.

BOĞA: Güneş burcunun ikincisi. Kararlı ve oldukça sakin. Duygusunu pek belli edemez, eğer bir karar verdiyse de değişmesini beklemeyin. Çevreleri geniştir. Çakışmayı severler. Çalışkanlığı ile gündeme gelmekte.

İKİZLER: Belirsiz tavır sergiler. Mantığı ön planda. Değişkendir. Hemen sıkılır ve ortamdan uzaklaşır. Zor bir burç olup kuralcı bir yapıya sahiptir.

YENGEÇ: İyi niyetiyle kendinden söz ettirir bir yengeç. Sıcakkanlı. Dış görünüşe her zaman önem verir.

ASLAN: Ateş burcu. Güveni çok yüksek.
Gösterişi ve beğenilmeyi sever. Lider bir yapıyla egoludur.

BAŞAK: Toprak burcudur. Değişken ve kararsız bir burçtur.

TERAZİ: Harika bir yönü ara bulmak. Sakinleştirmeye bayılır. Yumuşak görünür ve çok dürüsttür.

Ay Burcu bölümünden başka burçlar hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. burçların özellikleri yapan sitemiz size her günün belli başlı karakter özelliklerini göstermekte. Burç uyumu çok önemlidir ilişkilerde.

Bu haber toplam 889 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT