1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bu ne ciddiyetsizlik Sevgi Hanım!
Bu ne ciddiyetsizlik Sevgi Hanım!

Bu ne ciddiyetsizlik Sevgi Hanım!

Reşitpaşa halkın yıllardır devam eden mülkiyet sorunlarını tartışırken, Sevgi Atalay’ın ağzında sakızla toplantıya gelmesi tepki topladı.

A+A-

Reşitpaşa halkın yıllardır devam eden mülkiyet sorunlarını tartışırken, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay’ın ağzında sakızla toplantıya gelmesi, belediyenin halka karşı olan ciddiyetsizliğini bir kez daha ortaya koydu.

Yıllardır mülkiyet konusunda mücadele veren Reşitpaşa halkı sorunlarının çözümü için kooperatif kurdular. Kooperatifin tanıtım toplantısına siyasetçiler, belediye başkanı ve yardımcıları da davet edildi. Tüm siyasetçiler ve belediye başkanı söz alarak duygu ve düşüncelerini ve çalışmalarını anlattılar. Ancak Reşitpaşa halkı için oldukça önemli olan bu toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay’ın ciddiyetsiz tavırları damga vurdu.Ağzında sakızla toplantı salonuna giren Atalay’ın ciddiyetsiz tavırları ise hem Reşitpaşa halkı hem de bazı CHP ilçe yöneticileri tarafından eleştiri konusu oldu. Masaya oturduktan sonra sakız çiğnemeye bir süre daha devam eden Atalay daha sonra kendisine olan bakışları fark edince, eliyle ağzını kapattı ve sakızı çıkartıp masada peçetenin üzerine koydu. Sarıyer Belediyesi’nin 2 numarası olan Atalay bu hareketiyle halkı ne kadar ciddiye aldığını da göstermiş oldu.

Bu haber toplam 3825 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT