1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Brunch Plus Fuar Catering Hizmeti
Brunch Plus Fuar Catering Hizmeti

Brunch Plus Fuar Catering Hizmeti

A+A-

Fuar ve organizasyonlarda gördüğümüz şık yiyecek ve içecek menülerini hazırlayan bir çok catering firmaları bulunmaktadır. Firmalar bu tür fuarlarda hem ürünlerini hemde şirketlerini etkili bir şekilde tanıtarak yeni müşteriler kazanmaya çalışmaktadır. Bu esnada konuklara sunulacak kokteyl organizasyonları ve yiyecek hizmetleri önemli bir rol oynamaktadır. Gelen ziyaretçilerin iyi ağırlanması onların alışveriş yapmasında en etkili yöntemler arasındadır. Bunun bilincinde olan firmalarda bu tür organizasyonlarda fuar catering hizmetini kullanmaktadır. Özellikle İzmir ve İstanbul gibi büyük fuar kentlerinde gerçekleşen büyük organizasyonlarda kurumsal olarak fuar catering hizmeti veren firmalar hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Bugün size bu firmaların verdikleri hizmet hakkında geniş bilgiler vereceğiz.

Fuar catering hizmeti alırken mutlaka bu konuda deneyimli ve referansları olan şirketler seçilmelidir. Gelen yoğun talepleri ve çeşitli istekleri hızlı bir şekilde karşılayan donanımlı catering personeline sahip işletmelerle çalışmak son derece önemlidir. Hizmet odaklı çalışmaları, kaliteli servisleri ve büyüleyici ortamıyla fuar catering gelenleri mest etme başarısı göstermelidir. Sizlerde catering hizmetleri alıp tanıtımlarınızı bu tür yollar aracılığı ile en hızlı şekilde yapabilirsiniz. Başarılı ekibiyle açılış, tören ve benzeri etkinliklerde en büyük yardımcınız olacaktır. Fuar catering ile gelen ziyaretçiler harika bir ortamla karşı karşıya kalacaktır. Peki bu tür hizmetleri veren hangi firmalar var? İstanbul'da 2008 yılından beri catering hizmetleri veren Brunch Plus tamda bu hizmet için açılan bir firmadır. İstanbul'un en büyük organizasyon ve fuarlarında yıllardır başarılı bir şekilde catering hizmeti veren firmanın iletişim bilgilerini yazımızın sonunda bulabilirsiniz. İsterseniz bu hizmeti veren Brunch Plus catering firmasını daha yakından tanıyalım.

catering

Merkezi Ataşehir'de bulunan Brunch Plus Hakan Görgü tarafından kurulmuştur. Şehirde olup biten her şey bizi ilgilendirir sloganı ile yola çıkan firma yurt dışı kokteyl organizasyonlarında ülkemizi başarı ile temsil etmiştir. Bünyesinde yüzlerce deneyimli personel bulunduran Brunch Plus sunduğu şık servisler ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile İstanbul catering firmaları arasında rakipsiz olarak yoluna devam etmektedir. Bu hizmetin her sektör ve aktivitede kullanıldığını belirten şirket yetkilisi günümüzde bir çok kurumsal firma açılış ve davetlerinde catering firmaları ile çalışmayı uygun buluyor, bu onlara hem zamandan tasarruf etmelerini hemde maddi olarak kazanç sağlıyor şeklinde açıklamada bulundu.

Firma Bilgileri:
Web Sitesi : www.brunchplus.com
Telefon : 0 (216) 576 20 20
Adres : İnönü Mah. Kayışdağı Cad. No:184 Ataşehir / İstanbul

Bu haber toplam 2080 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT