1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Bonvita Hair Nedir, Kullananlar Ne Diyor
Bonvita Hair Nedir, Kullananlar Ne Diyor

Bonvita Hair Nedir, Kullananlar Ne Diyor

Birçok bayanın en büyük hayali sağlıklı, parlak ve uzun saçlara sahip olmaktır.

A+A-

Işıldayan saçlar, hem sosyal çevreniz tarafından daha çok ilgi görmenizi sağlar hem de kendinize olan özgüveni arttırır. Ancak günümüzde gittikçe düzensizleşen yaşam biçimi, düzensiz uyku, uykusuzluğun verdiği yorgunluk ve yeme-içme bozukluğu saçlarınızın uzamasını etkileyen en önemli faktörlerin başında gelir. Saçlarınıza pek çok bakım da uygulasanız, istediğiniz hacme ve uzunluğa ulaşmanız çok zordur. Saçlarınız aylar geçmesine rağmen uzamıyor mu? Pek çok bakımı yapmış olmanıza rağmen istediğiniz gibi ışıltılı değil mi? İşte şimdi anlatacağımız ürün tam size göre…

Bonvita Hair Etkileri

Bonvitahair saçlarımız için gerekli olan tüm vitamin ve yağları içeren destekleyici bir üründür. Jelibon şekline benzeye kapsüller, saçınızın hızlı uzaması için gerekli olan tüm bileşenleri içermektedir. Doğal içerikli olan bu ürün, saç sağlığınızı korurken aynı zamanda saç dökülmesini de engeller ve saçlarınızın kısa sürede uzamasını sağlar. Gıda takviyesi olan bonvita hair, kısa zaman içerisinde etkisini gösterir. Böylece hayalini kurduğunuz ışıldayan uzun saçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu ürün aynı zamanda saçınızın güneş ışığı, toz, kir gibi doğal etkilere ve boya fön gibi işlemlerden kaynaklanan zararlara karşı dayanıklılığını da arttırır.

Saçları Hızlı Uzatan Vitamin

Saç uzamaması sorununuza karşı bir ihtiyaç olarak üretilen bonvita hair saç derinizi uyararak,  saçlarınızın kısa sürede uzamasına yardımcı olmaktadır. İçeriğinde saçlarınızın bakımı ve hızlı uzaması için gerekli olan tüm yağları içermektedir. Doğal içeriklerden oluşan bu vitamin desteğinin içerisinde saç derisini uyaran biotin, C vitamini, E vitamini, B6 vitamini, Hindistan cevizi yağı ve A vitamini bulunmaktadır. Ürünün ana bileşenini oluşturan biotin, saç dökülmesini azaltır. Saç köklerini besleyerek dökülmeye karşı dayanma gücünü artırır. Saçın uzama hızını yüzde 30 ila yüzde 50 arasında arttırır. Aynı zamanda saça parlaklık verir ve yaşa bağlı olarak oluşabilecek beyazlamayı geciktirir. Biotin, saç üzerindeki etkisi net bilinen bir vitamin olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bonvita Hair Kullanımı

Doğal içerikli bu destekleyici ürün, sugar hair olarak da bilinmektedir. Işıldayan uzun saçlara sahip olmanız için ürünü günde 2 defa kullanmanız gerekmektedir. Bonvita hair kullanımı: Jelibon formunda olan ürün çiğnenerek tüketilmelidir. Sabahları ve akşamları birer adet kullanılması önerilmektedir. Ürünü kullanırken önerilen kullanım dışına çıkılmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani bir kullanımda yalnızda 1 adet tüketilmesi önerilir. Günlük kullanımda yer alan 2 adet ürün kesinlikle bir arada kullanılmamalıdır. Kutuyu teslim aldığınız andan itibaren üzerinde ve reçetesinde yer alan bilgi ve uyarıları dikkatlice okumanız tavsiye edilmektedir. 30 adet ürün içerek 1 kutu bonvita hair 15 günlük kullanıma denk gelmektedir. 60 adet ürün içeren kutu ise 30 gün yani 1aylık kullanımınız içindir.  

Bu haber toplam 7617 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT