1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Bonus’tan MTV Ödeme Fırsatı
Bonus’tan MTV Ödeme Fırsatı

Bonus’tan MTV Ödeme Fırsatı

Bonus kredi kartı, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme konusunda kullanıcılarına ödemeyi 3 taksit yapma imkanı sunuyor.

A+A-

Bilindiği gibi, Motorlu Taşıtlar Vergisi iki taksit halinde ödenmektedir. Verginin ilk taksitinin son ödeme tarihi 31 Ocak iken, ikinci taksitin son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur.

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesine girip online olarak ödeme yapabileceğiniz gibi, herhangi bir bankanın şubesinden de ödeme yapabilirsiniz. Son ödeme tarihini geçirdiğiniz takdirde, ödeme miktarınıza faiz uygulaması yapılacak ve sizden o şekilde tahsil edilecektir.

Bonus kredi kartı, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme konusunda kullanıcılarına ödemeyi 3 taksit yapma imkanı sunuyor. Ödeme yapmak için Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Garanti Cep Şubesi, Garanti İnternet Şubesi, Garanti Banka Şubesi ya da Alo Garanti’yi tercih etmeniz durumunda ise çeşitli ödeme avantajlarına sahip olabilirsiniz. Çünkü Bonus ile yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit yaptırma imkanınız bulunuyor.

Bonus Kredi Kartı, Bonus Flaş kullanıyorsanız, elinizde yeterli nakit bulunmasa bile MTV ödemenizi zamanında halledebilirsiniz. Yine, 3 taksit imkanından yararlanarak nakit desteğinizi rahatlıkla geri ödeyebilirsiniz.

Bonusluların ve Bonus Flaşlıların sahip olduğu tek avantaj MTV ödemelerinden ibaret değildir. İhtiyaç duyduğunuz ve sıkıntı yaşadığınız her anda imdadınıza yetişir. Acil nakit ihtiyaçlarınızı Bonus'tan taksitli nakit avans çekerek halledebilirsiniz. Dilediğiniz kadar taksit yapabilir ve uygun faiz oranlarıyla geri ödeyebilirsiniz.

MTV ödemelerinizi vakti geçmeden ve kendinizi de çok sıkmadan, Bonus Kart ile taksit yaptırarak ödeyin. Cebiniz de kafanız da rahat olsun!

Bu haber toplam 1069 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT