1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Birbirinden Renkli Kalemlik Modelleri
Birbirinden Renkli Kalemlik Modelleri

Birbirinden Renkli Kalemlik Modelleri

Birbirinden Renkli Kalemlik Modelleri

A+A-

 

Okul döneminde öğrencilere, ofis çalışanlarına ve hatta evdeki kalemleri ve diğer minik kırtasiye malzemelerini toparlamak adına kullanılan kalemlik modellerinin kaliteli olması son derece önem taşıyor. Her yaş grubuna uygun şekilde tasarlanan ve renkli çeşitleri ile dikkat çeken modeller iki kategoriye ayrılıyor. Masaüstü modelleri ve çanta modelleri olarak ikiye ayrılan modellerin her birinde de farklı tasarımları görmek mümkündür.

Masaüstü Kalemlik Modelleri

Masaüstünde kullanılan kalemlik modellerinde genellikle metal ya da silikon, ahşap malzemeler tercih ediliyor. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ya da silindir şeklinde tasarlanan bu modeller masalara bir hayli yakışıyor. Kalem, silgi, zımba ve raptiye gibi küçük kırtasiye malzemelerini toparlayıcı bir görevi oluyor.

Çanta Kalemlik Modelleri

Masaüstünde daha çok ofis tarzı ürünleri ve kalemleri toparlayan kalemlik modelleri, çantalarda taşınacak şekilde tasarlandığında daha kullanışlı hale geliyor. Yanınıza almanız gereken tüm kırtasiye malzemelerini toparlıyor. Tüm renklere ve desenlere sahip modeller https://www.kostebek.com.tr/kalemlik adresine giriş yaparak tüm kırtasiye ürünlerini ödeme kolaylığı ve güvencesiyle alabilirsiniz.

Bu haber toplam 1798 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT