1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Birarabam ile Tam Değerinde Araç Sahibi Olmanın Tam Zamanı!
Birarabam ile Tam Değerinde Araç Sahibi Olmanın Tam Zamanı!

Birarabam ile Tam Değerinde Araç Sahibi Olmanın Tam Zamanı!

Birarabam ile Tam Değerinde Araç Sahibi Olmanın Tam Zamanı!

A+A-

 

Taksitle araç satış şirketi Birarabam, kullanıcıları tam değerinde, üzerine ek ücret katılmadan, fazladan masraf ödemeden araç sahibi olmaya davet ediyor!  Şirket tarafından araçların alımı sırasında herhangi bir ek ücret konuşulmamakta ve vadeler hakkında müşteriye yönlendirme yapılmamaktadır. Peşinat tutarını kullanıcı belirlemekte, dilerse hiç peşinat vermeden araç sahibi olabilmektedir. Böyle durumlarda araç sahipleri, tüm ödemeleri taksitlendirir. Bu taksitlendirme sırasında vade farkı ya da faiz alınmaz.

Birarabam firmasından araç sahibi olmak isteyenlerin öncelikle internet üzerinden bir form doldurması gerekmektedir. Doldurulacak bu form ya da Birevim araba irtibat telefonları ile şirkete ulaşılarak detaylı bilgi alınabilmekte, kişiye özel ödeme planları hakkında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilmektedir.

Araç Alımının En Güvenilir Yolu

Ekonomik sıkıntılardan dolayı araç sahibi olma isteğinizi engelliyor, çok ihtiyacınız olsa da araç sahibi olamıyorsanız, Birarabam uygulamasını mutlaka denemelisiniz. Küçük bir katılım bedeli ile başlayacağınız taksit ödemelerinde, başlangıç taksitleri 450 TL’ye kadar düşebilmektedir. Bu taksit oranlarının yanında ödemeniz gereken tek ek masraf komisyon bedelidir. Bedeli aracın almadan önce ve aracı aldıktan sonra olmak üzere iki parça halinde ödeyebilirsiniz. Bunun haricinde faiz ya da ek bir bedel ödemeden ve ödemeniz bitmeden araç sahibi olabilirsiniz. Sistem, sıfır ve ikinci el araçlarda geçerlidir.

Birarabam yorumlarına bakıldığında firmanın araç teslimlerinde ya da peşinatsız araç alım isteklerinde herhangi bir sorun çıkarmadığı görülmüştür. Bunun haricinde firma, başvurudan yaklaşık 1 ay sonra aracın teslimatını gerçekleştirmektedir. Teslimat öncesi ödenmesi gereken komisyon ücreti ve vade miktarlarının pazarlıklarla esnetilebildiği bilgisine Birarabam yorumları arasında rastlanmıştır. Ayrıca şirketin ödemesi için 88 aya  varan vade miktarlarından da söz edilmektedir.

Sistem, kura ile belirlenen kişiler arasında çalışmaktadır. Örneğin 24 kişilik bir grupta iseniz, her ay 6 kişi kura ile seçilir ve araçları kişilere ulaştırılır. İlk bir ayda seçilen 6 kişi araçlarını aldıktan sonra da ödeme yapmaya devam eder. İkinci ay, geriye kalan 18 kişi içinden 6 kişi belirlenir ve araçlarını alır. kişi miktarını kullanıcılar belirler ve kullanıcı arttıkça ödemeniz gereken komisyon miktarı düşer. Bu sistem, şimdiye kadar 1500’den fazla kullanıcıya araç kazandırmıştır.

 

 

Bu haber toplam 765 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT