1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Bioxcin Yeni Saç Serisi ile Tanışın!
Bioxcin Yeni Saç Serisi ile Tanışın!

Bioxcin Yeni Saç Serisi ile Tanışın!

Bioxcin Yeni Saç Serisi ile Tanışın!

A+A-

Bioxcin Yeni Saç Serisi ile Tanışın!

Sağlıklı, dolgun ve güçlü saçların sırrı düzenli yapılan bakımdır diyebiliriz. Saça yapılan bakım kadar tercih edilen ürünlerde son derece önem taşır. Saç bakımında uzaman markalardan biri olan Bioxcin yep yeni serisini sevenlerinin beğenisine sundu. O halde gelin birlikte yeni ürünlerini inceleyelim.

Bioxcin Collagen & Biotin Hacim Şampuanı

İnce telli ve hacimsiz saçlar için geliştirilmiş dökülme karşıtı Bioxcin şampuan formülündeki Hidrolize Kolajen, Biotin ve Bio-Active Peptitler sayesinde saçlara daha dolgun ve güçlü bir görünüm kazandırır. Patentli Biocomplex B11 saç dökülmesini önler ve saçların sağlıkla uzamasını sağlar.

Bioxcin Keratin & Argan Onarıcı Şampuan

Bioxcin ailesinin en yeni üyelerinden biri olan Bioxcin kolajen biotin şampuan yıpranmış ve hasar görmüş saçlar için geliştirilmiştir. Formülündeki hidrolize keratin ve argan yağı saçları onarır, nemlendirir ve doğal bir canlılık verir. Patentli Biocomplex B11 saç dökülmesini önler ve saçların sağlıkla uzamasını sağlar.

Bioxcin Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Yağı

Yıpranmış ve hasar görmüş saçlar için özel olarak geliştirilmiş Bioxcin saç bakım yağı saçları nemlendirmeye ve ışıltı kazandırmaya yardımı olur. Özel formülü saç dökülmesini önler. Saçlarınızı Bioxcin şampuan ile yıkadıktan sonra ıslaklığı havlu ile alınmış saçın boy ve uçlarına uygulayınız. Durulama yapmayınız.

Bioxcin Sarımsaklı Şampuan

Saç dökülmesine karşı geliştirilmiş Bioxcin siyah sarımsaklı şampuan, kökleri zayıflamış güçsüz saçları güçlendirmeye yardımcı olur. Tüm saçların kullanıma uygun bu özel şampuan içeriğindeki bio complex B11 ( flavonoidler, sistein, biotin, çinko) sayesinde ;

  • Saç dökülmesini önler.
  • Saçların sağlıklı uzamasını sağlar.
  • Saç tellerinin daha kalın ve gür durmasını sağlar.
  • Saç derisi bakımı yapar.
  • Kokusuz özelliği konforlu uygulama sağlar.

Bioxcin Forte şampuan, Bioxcin serum, Bioxcin Biotin ve tüm Bioxcin ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçeneğiyle tek tıkla sahip olabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT