1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Biometrik
Biometrik

Biometrik

A+A-

Temel olarak biometrik ürünlerin en kullanışlı olduğu yerler kalabalık personel çalıştıran kuruluş ve holdinglerdir. Bu aşamada ise ürünlerin çekiciliğini arttırmak ve her anlamda kullanımı bakımından üst sıralara çıkmanızı sağlayacak olan ürünler yansıtan www.perkotek.com ailesi, öncü tavrını elden bırakmadığı gibi sizlere de alanında önem arz eden ürün türlerinin tamamını sunmaktan geri kalmayacaktır. Geçmişten, günümüze kadar öncü tavrı ile beraber pek çok ürün türünü bir tık kadar uzağınıza taşıyacak olan Perkotek ailesi, bu maksatla sizlere de alternatif seçenekleri söz konusu olan ürünler sıralamaktadır.

Personel takibini %100’e kadar verimli sağlar!

Personel takibini sağlamak amacıyla tercih edilebilen ve her şartta sizler tarafından kullanışlı kılınan BIOMETRİK sistem ürünleri, bu aşamada ise Türkiye’de lider konumunu elden bırakmayan bir yapı ile kullanılmaktadır. Temel olarak bu ürünler ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Kart okuyucu sistemler
  • Parmak izi okuyuculu sistemler
  • Yüz tanıma sistemleri
  • İris tanıma sistemleri

Bu 4 ürün türü de sizlere tam anlamıyla kullanışlılığı sunmaktadır. Bu yüzden de alanında cezp edici ve kitleler tarafından önemsenen ürün türlerinin tamamını olabildiğince cüzi rakamlar üzerinden sunmayı da ihmal etmemekteyiz. Siz de bu aşamada tek tıkla ürünler almak ve var olan ürün türlerinin tamamını değerlendirmek amacıyla hemen web sitemize girişinizi gerçekleştirin. Geçmişten, günümüze kadar öncü tavrı ve üstün performans sunan hizmetleri sizlerle buluşturan Perkotek ailesi, biometrik sistemler konusunda da elverişli ortamlar yaratacak olan ürün türlerinin tamamını sizlere ulaştırmaktan geri kalmamaktadır.

Temel anlamda kitleler tarafından hoş karşılanan ve sevilen ürün seçenekleri ile beraber artık herhangi bir koşul da siz de personel takibini sağlarken sorunlar yaşamayacaksınız. Sistem türü sizlere maaş hesaplaması, işe giriş – çıkış saatleri, personelin detaylandırmaları ile beraber avans, geç kalma toleransları gibi pek çok ayrıntıyı direkt olarak sistemden inceleme şanslarını vermektedir. Siz de bir tıkla web sitemize girişinizi yaparak bu alanda önem arz eden ürün türlerinin tamamını inceleyin ve siparişlerinizi direkt olarak bizlere iletin. Kolay kurulumu ve montajı ile beraber alanının en popüler ürünleri bir tık kadar uzağınızda! 

Bu haber toplam 880 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT