1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Bilgisayar Arızalarına Yerinde Çözüm
Bilgisayar Arızalarına Yerinde Çözüm

Bilgisayar Arızalarına Yerinde Çözüm

A+A-

İcat edildiği günden beri hayatımızda önemli bir yere sahip olan ve birçok işimizi yapmamıza yardımcı olan elektronik aygıtlar olan bilgisayarlar, her geçen gün önemini daha da artırarak hayatımızdaki yerini koruyor.

Çoğumuz geçimimizi bilgisayar üzerinden yaptığımız işlerle sağlıyor, ya da şirketlerimizin iş yükünü bilgisayar üzerinden hafifletiyoruz. Böyle olunca değeri daha da önemli hale gelen bilgisayarlarımız bizim için hayati öneme sahip oluyor.

Peki, bizim için önemi bu kadar büyük olan elektronik aygıtlar arızalandığında neler yapıyoruz? Akla gelen ilk işlem bir bilgisayar servisi ile temasa geçip bilgisayarı götürüp tamir ve bakımı için bir ya da birkaç gün tamiri için beklemek. Bu bekleme süresince yedek bir bilgisayarınız yoksa işleriniz de aksayacak ve belki de zarar edeceksiniz. Zor olan bu durum daha da zor ve can sıkıcı olmaya başlayacak.

Böylesi bir durum birçoğumuzun başına gelmiştir. Ve çözüm arayışı içerisinde çaresiz bir kaç gün bilgisayarsız kalır ve işlerimizin aksamasına razı oluruz. Bu durum artık can sıkıcı olmaktan çıkarak ServisShop ile çözüme kavuşuyor.

ServisShop Nedir?

17 yıllık bir deneyime sahip uzman kadrosu ve bilgisayar konusundaki bilgi birikim ve tecrübesiyle İstanbul Avrupa Yakası ve Zeytinburnu bilgisayar teknik servis hizmeti sunan bir bilgisayar servisidir.

Diğer Servislerden Farkı Nedir?

ServisShop'u diğer servislerden farklı kılan en önemli özellik; size özel hizmeti ve başınız sıkıştığında en kısa sürede ayağınıza kadar hizmet sunan bir servis olmasıdır. ServisShop Kaliteli malzeme ve işinin ehli uzman kadrosuyla sorunu ortadan kaldırırken, siz sadece işinize biraz ara verip dinlenmenin keyfini çıkarıyorsunuz.

Hangi İlçelere Servis Hizmeti Sağlıyorsunuz?

ServisShop, İstanbul'un Avrupa Yakası sınırları içerisinde bulunan birçok ilçede servis hizmeti sağlamaktadır.

Servis Ücreti Nedir?

Servis ücretimiz 60 TL'dir. 2 saatten uzun süren servis hizmetinde servis ücreti artabilir. Servis ücreti ilçelere göre farklılık gösterebilir. Bu konuda telefonla bilgi alabilirsiniz. Bilgisayarlarınız için kullanılacak olan malzeme ücreti ve KDV fiyatlandırmaya dahil değildir.

Hangi Zamanlarda Servis Hizmeti Sağlanıyor?

Servislerimiz haftanın 6 günü (Pazar Hariç) saat 09:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sorunları dert etmeyin. Arayın ServisShop sorunu yerinde çözsün. Her türlü bilgisayar sorunu için http://www.servisshop.com ve ServisShop'un 0536 550 45 00 no’lu telefonu ile yardım alabilirsiniz.

Bu haber toplam 1439 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT