1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Beylikdüzü Spor Salonu
Beylikdüzü Spor Salonu

Beylikdüzü Spor Salonu

Beylikdüzü Spor Salonu

A+A-

 

İnsanlar günümüzde spor salonlarını zayıflamak ve spor yapmak amacıyla tercih ediyorlar. Ayrıca spor salonları insanların vücut geliştirmek için de tercih ediyorlar. Beylikdüzü spor salonu profesyonel eğitmenleri aracılığıyla kişilerin doğru bir şekilde vücut geliştirme egzersizleri yapmalarını sağlıyor. Vücutlarını geliştirmek isteyenler salona üye olarak eğitmenler tarafından verilen derslere katılarak istedikleri gibi kaslı bir vücuda sahip olabiliyorlar.

Spor Salonunda Verilen Eğitimler

Beylikdüzü ilçesinde yer alan spor salonunda kadınlar ve erkekler için spor alanında farklı eğitimler veriyorlar. Bu eğitimler fitness, pilates, circut trainning, spinning, main studio ve cardio eğitimleridir. Bu eğitimlerin tamamı Beylikdüzü gym salonu bünyesinde çalışan deneyimli eğitmenler aracılığıyla veriliyor.

Eğitimlerin haftalık ders programları bulunuyor ve üye olan kişiler programlara uygun olarak pilates, spinning ve circuit trainning eğitimlerine katılabiliyorlar. Bu eğitimler sayesinde kişiler fazla kilolarını verebiliyor. Kilo verdikleri için yaşadıkları sağlık sorunlarından da kurtulabiliyorlar. Ayrıca salon da yaptıkları spor ve egzersizler sayesinde kaslarını çalıştırarak sağlıklı kas sistemine sahip olabiliyorlar.

Vücut Geliştirme Eğitimleri

Spor salonu günümüzde genç erkeklerin sıklıkla tercih ettiği vücut geliştirme eğitimleri veriyor. Salonun kadrolu bodybuilder elemanları sayesinde erkekler güçlü ve kaslı bir görünüme kavuşuyorlar. Bu eğitim spor salonunda ayrıca kadınlar içinde verilebiliyorlar. Gelişmiş bir vücuda sahip olmayı düşleyen kadınlarda eğitimlerden faydalanabiliyorlar.

Pilates Eğitimleri Deneyimle Eğitmenlerden

Spor salonun da pilates eğitimi alma ve pilates yapma imkanı bulunuyor. Beylikdüzü pilates salonu sayesinde egzersiz ve eğitimler ihtiyaç duyulan ekipmanlarla doğru bir şekilde yapılıyor. Pilates eğitmenleri nefes egzersizlerinden pilates pozisyonlarına kadar pek çok bilgiyi eğitimler boyunca kişilere vererek üyelerin doğru pilates yapmasını sağlıyorlar.

Salonu Üye Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Beylikdüzü’nde yer alan spor salonuna üye olan kişiler salonda verilen eğitimlere katılabiliyor. Aynı zamanda diledikleri zaman egzersiz çalışmaları yapabiliyorlar. Üyelik için kişilerin salona ait web sayfa üzerinden formu doldurarak göndermeleri gerekiyor. Form gönderimi sonrasında üyeliklerinin onaylanmasıyla da salonda çalışmaya başlayabiliyorlar. Çalışmalarını ise yapacakları egzersiz ya da spor için hazırlanmış olan salonlarda gerçekleştirebiliyorlar. Örneğin pilates için üye olanlar pilates salonundan yararlanabiliyorlar.

 

Bu haber toplam 452 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT