1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA
BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA

A+A-

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA siz değerli müşterilerimiz için aktif hale gelmiştir., son teknoloji halı yıkama üniteleri ve deneyimli kadromuzla Avrupa yakası başta olmak üzere İstanbul genelinde siz değerli müşterilerimize halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama ve yerinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Halınız alınmadan bir saat önce halılarınızın alınacağı zaman ile ilgili bilgilendirilirsiniz. Böylelikle bütün gün eve hapsolmanıza, tetikte beklemenize gerek kalmaz. Servis elemanlarımızca kapınızdan teslim alınan halılarınıza makbuz ve sms le m2, Tutar ve teslim tarihini içeren otomatik bilgi mesajı gönderilir. Böylece teslim aşamasında ne ödeyeceğinizi bilir, sürpriz bir hesapla karşılaşmazsınız.

Yıkama Merkezimizde halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. İstisnasız her halı, toz alma işlemine tabi tutulur. Tozlarından arındırılan halılarınız, Bilgisayar destekli, tam otomatik halı yıkama makinamızda çift taraflı yıkanır.

Yıkama merkezimizde, Sağlık Bakanlığı onaylı, halılarda yumuşaklık, parlaklık ve maksimum temizlik sağlayan ERA111 Şampuanı kullanılır. Kimyasal oranı SIFIR olan halı yıkama şampuanımız ile halılarınızın özüne ve yüzeyine zarar vermemekle kalmaz, aynı zamanda hijyen sağlayarak sağlığınızı da güvence altına almış oluruz. 

Bizi 7 gün 24 saat içerisinde (0212) 852 39 21 veya (0538) 865 92 21 numaralarda istediğiniz zaman arıyabilirsiniz. %100 Müşteri garantili

"HALI YIKAMA BİR UZMANLIK İŞİDİR. Bırakın bu işi biz yapalım Siz keyfinizi sürün"

Bu haber toplam 906 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum