1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Beyaz Eşyaların Kurulumu ve Kullanılması
Beyaz Eşyaların Kurulumu ve Kullanılması

Beyaz Eşyaların Kurulumu ve Kullanılması

A+A-

Beyaz eşyalar yaşamlarımızda eşsiz ve vazgeçilmez bir role sahiptir. Çağımızın en önemli unsuru olan zaman ve zamanı verimli bir şekilde kullanabilme zorunluluğu, çağımızın dinamik yaşantısı içerisinde en önemli konulardan biridir. Zamanımızı ve enerjimizi en verimli şekilde kullanabilmemiz konusunda sağladıkları katkılar ile beyaz eşyalar son derece önemli bir rol oynarlar. Bu nedenle tüm beyaz eşya ürünleri yaşamlarımızın vazgeçilmezleri olarak önem kazanırlar. Son derece hızlı bir şekilde gelişmeye devam eden, her yeni keşif ve ilerlemeyle kendisinden sonra gelecek olan ilerlemelerin daha da hızlanmasına sebep olduğu bir zaman diliminde yaşıyoruz. Benzersiz bir hızla gelişmeye devam eden teknolojinin tüm kazanımları, değerlendirilerek, Arçelik gibi dünyanın önde gelen beyaz eşya teknolojileri geliştiren firmalar tarafından, beyaz eşyalarla en verimli şekilde kullanılacak hale getiriyorlar. Sürekli olarak daha gelişmiş yeni nesil beyaz eşya ürünleri ile tüketicilerin karşısına çıkan Arçelik, ülkemizin şartlarına da uyumlu şekilde üretilmiş, yeni özellikler ve ileri teknolojiye sahip beyaz eşya ürünleriyle, yaşam standartlarımızı ve kalitemizi sürekli yükseltmeye devam ediyor. Daha az enerji tüketmekle birlikte, daha verimli çalışan beyaz eşya ürünleri, aynı zamanda uzun kullanım ömürlerine sahiptir. Bununla birlikte bu ileri teknoloji ve özelliklere sahip beyaz eşya ürünleri, kurulum, kullanım talimatlarına uyulmadığında, amacı dışında kullanıldığında, elektrik şebekesinde yaşanan türlü olumsuzluklarla sıklıkla karşılaşıldığında, kendisinden beklenen hizmetleri tam olarak sağlayamadığı gibi, çeşitli arızaların da ortaya çıkmasına neden olabilirler. Tüm beyaz eşyalarınızın kurulumu sırasında, mutlaka Ünalan Arçelik Servisi yetkili personellerinden yardım almanız, cihazınızı verimli bir şekilde kullanabilmenize olanak tanıyacaktır.

Cihazla birlikte, tüketiciye ulaştırılan kurulum ve kullanım talimatlarının hepsi, cihazın en verimli şekilde kullanılabilmesini sağlayan ve uyulması zorunlu talimatlardır. Bir çok olumsuzluğun önüne geçebilecek ve cihazın uzun vadede stabil olarak çalışmasını sağlayacak şekilde belirlenmiş olan kurulum ve kullanım talimatlarına uyup uymamak konusunda endişeleriniz oluştuğunda, Pendik Arçelik Servisi çağrı merkezine hizmet talebi bırakmanız önerilir.

Tüm beyaz eşya ürünlerinin konumlandırıldığı alanların, sert, düze bir zemin olması, herhangi bir cisme veya nesneye dayandırılmaması, konumlandığı alanın zemininde halı ve benzeri kullanım eşyalarının bulunmaması, temizlikleri sırasında, aşındırıcı, kazıyıcı cisimler ve temizlik maddeleri kullanılmaması zorunludur. Her cihazın yanında verilen kullanım talimatlarında, kurulum kullanım ve cihazların nasıl temizlenmesi gerektiğinde dair, bir dizi talimat bulunur. Bu talimatlara mutlaka uyulması gereklidir. Cihazınızın kurulum ve kullanma talimatını kaybetmeniz durumunda, Kaynarca Arçelik Servisi teknik personellerine başvurabilir veya firmamızın internet adresi olan https://sultanbeyliarcelikservisi.org/index.php/kaynarca-arcelik-servisi-0216-471-59-56-kombi-beyaz-esya-klima/’ a başvurabilirsiniz. Farklı beyaz eşya ürünlerinin kullanım ve kurulumları sırasında dikkat edilmesi gereken farklı talimatlar bulunmakla birlikte, son derece ileri ve özel bir teknolojiye sahip olan Arçelik beyaz eşya ürünlerinin, bağlı bulundukları elektrik şebekesinin mutlaka elektronik eşyaların kullanılabileceği standartlarda olmasına özen gösterilmelidir.

Bu haber toplam 2205 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT