1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Beyaz Eşya Ürünlerindeki Arızalar İçin Ne Yapılmalı?
Beyaz Eşya Ürünlerindeki Arızalar İçin Ne Yapılmalı?

Beyaz Eşya Ürünlerindeki Arızalar İçin Ne Yapılmalı?

A+A-

Teknolojinin günlük yaşantı içerisinde sağlamış olduğu önemli kolaylıklar ile birlikte artık kişisel aktivitelere daha fazla vakit ayırabilmek mümkün oluyor. Gün içerisinde fazlasıyla zaman alan ev işlerinin beraberinde son derece yorucu olması dolayısı ile çok eski dönemlerden bu yana özellikle ev hanımlarının kişisel faaliyetlere ne zaman ne de enerji bırakabilmesi pek de mümkün olmuyordu. Ancak 21.yüzyıl akıllı beyaz eşya teknolojileri ile birlikte hemen hemen tüm ev işlerinin sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilmesi mümkün olduğu gibi herhangi bir şekilde efor harcanmasına da gerek bulunmuyor. Çamaşır makinesi teknolojisiyle birlikte çamaşırlar, bulaşık makinesi ile birlikte bulaşıklar çok daha kısa süreler içerisinde herhangi bir efor sarf edilmeden yıkanabiliyor. Üstelik Ünalan Arçelik Servisi merkezinin profesyonel ve kurumsal standartlardaki servis uygulamaları, yaşanan sorunlarda ekonomik, hızlı ve kaliteli çözümler sunarak, beyaz eşya ürünlerinin daha uzun ömürlü kullanımının mümkün olmasını sağlıyor.

Üstün teknolojilere sahip olan Arçelik markalı beyaz eşya ürünlerinde sıklıkla görülen muhtelif arızalara yönelik olarak her zaman kaliteli ve profesyonel standartlarda arıza onarım çözümleri sunmakta olan Kozyatağı Arçelik Servisi merkezinin deneyimli ve alanlarında uzman personelleri hızlı müdahaleler gerçekleştiriyor. Beyaz eşya ürünlerinde karşılaşılan sorunların kısa sürede çözümü için çağrı merkezine yapılacak başvuruların hemen ardından en kısa süre içerisinde ilgili adrese bölge içerisinde her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü servis araçları tarafından ulaşım sağlanıyor. Bu şekilde arızalı olan beyaz eşya ürünlerinde karşılaşılan sorunlar için gerekli olan müdahaleleri yerinde en hızlı şekilde gerçekleştirmeye başlayabiliyor.

Üstün teknolojiye sahip olan Arçelik markalı beyaz eşya ürünlerinde görülen tüm mekanik veya elektriksel arızalanmalara ilişkin olarak deneyim sahibi olan Erenköy Arçelik Servisi alanlarında uzman teknik ekipleri beraberinde en yeni Arçelik beyaz eşya ürünleri teknolojisi ile ilgili olarak düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirmeleri sayesinde üst seviyede bilgi sahibidir. Bu sayede ister çamaşır makinesi, ister bulaşık makinesi olsun tüm beyaz eşya ürünlerindeki arızalanmalar için kısa süreler içerisinde kaliteli ve aynı zamanda ekonomik servis uygulamaları ile sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlıyor.

Bu haber toplam 935 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT