1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Beyaz Eşya Servisinde Hızlı ve Kaliteli Çözümler
Beyaz Eşya Servisinde Hızlı ve Kaliteli Çözümler

Beyaz Eşya Servisinde Hızlı ve Kaliteli Çözümler

A+A-

Teknolojik yeniliklerin modern toplum yaşantısının merkezinde kendisine yer edindiği 21. Yüzyıl dünyasında tüm beyaz eşya ürünlerinin kullanımı sırasında yaşanabilecek sorunlar için profesyonel servis hizmetleri sunuluyor. Güncel beyaz eşya teknolojisi gelişimini yakından takip eden ve başarılı şekilde entegrasyonunu servis bünyesine gerçekleştiren Çekmeköy Bosch Servisi merkezi bölgesel kapsamında dünya standartlarına uygun bir beyaz eşya servisi hizmetinden yararlanabilme fırsatı sağlıyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi ürünlerden oluşan beyaz eşya ürün yelpazesi kapsamında yer alan tüm ürünler ile ilgili olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak profesyonel beyaz eşya servisi hizmeti alınabiliyor.

Beyaz eşya ürünlerinde kullanılan güncel teknolojiye eş değer kalitedeki sistem ve ekipmanların yer aldığı Sultanbeyli Bosch Servisi merkezinin servis altyapısı, en yeni beyaz eşya modellerindeki sorunlarda da tüketicilere hızlı ve etkin yanıtlar sunabiliyor. Mekanik ya da elektriksel arızalanmaların çözümü için her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma gerçekleştiriyor. Bu çerçevede de orijinal yedek parça kullanılarak yapılan parça değişimleri, sadece kaliteli malzeme kullanımı ve tabii ki her aşamada tüketicilerin kolay anlaşılır şekilde bilgilendirildiği beyaz eşya servisi uygulamaları gerçekleştiriliyor. Üründeki arızanın tespit edilmesinden sonra arıza ve arızaya ilişkin gerekli olan müdahaleler ve alternatifleri ile ilgili olarak tüketicilere kapsamlı bilgilendirmeler gerçekleştiriliyor. Bu şekilde beyaz eşya ürünlerinin onarımlarının çok kısa zaman dilimleri içerisinde en güvenilir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanabiliyor.

Garantili şekilde uygulanan beyaz eşya servisi hizmetleri kapsamında özellikle beyaz eşya ürünlerinde yapılan müdahalelerin 1 yıllık garanti kapsamında bulunması sağlanıyor. Eğer onarım müdahalesi sonrasında ilgili müdahalenin problem çıkartırsa, bu durumun tüketici açısından mağduriyet ve sorun teşkil etmemesi sağlanabiliyor. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim sağlanabilen servis merkezinin iletişim numaraları aracılığı ile etkin bir şekilde servis desteği alınabiliyor. Taşdelen Bosch Servisi merkezinin bölge genelinde yer alan her zaman müdahale için hazır konumdaki servis araçları, çok kısa sürelerde ilgili adrese ulaşarak, arıza için profesyonel servis hizmeti sağlayabiliyor. Böylelikle tüketicilerin gereksiz şekilde servis ekibinin gelmesini beklemek ile zaman kaybetmesinin önüne geçilerek, hızlı ve etkin bir servis hizmeti alabilmesi sağlanabiliyor.

Bu haber toplam 901 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT