1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Beyaz Eşya, Klima Ve Kombi Bakımında Etkili Çözüm
Beyaz Eşya, Klima Ve Kombi Bakımında Etkili Çözüm

Beyaz Eşya, Klima Ve Kombi Bakımında Etkili Çözüm

A+A-

Beyaz eşya, klima ve kombi gibi sürekli çalışan cihazlar, yıllık bakımlara ihtiyacı vardır. Yıllık bakım işlemlerinde yedek parça temini de mümkündür. Teknik servis hizmetleri bakımından aradığınız mükemmel sonuçları sizlere sunmaktadır. Oldukça etkili çözümler sunan ekiplerimiz, aradığınız mükemmel hizmeti sunmaktadır. Bir teknik serviste aradığınız bütün özellikler Üsküdar daikın servisi hizmetlerinde bulabilirsiniz.

YILLIK BAKIMLAR ZAMANINDA YAPILMALIDIR

Beyaz eşyalar, yıl boyu çalıştıkları için belirli bir sürede bakıma ihtiyaçları vardır. Bu nedenle, yıllık bakıma tabi tutulmalıdır. Kombiler ve klimalar da yıllık bakımla daha iyi çalışırlar. Yıl boyu çalıştıkları için, parçalar deforme olur. Yedek parça sorunu yaşamayan ekiplerimiz, hızlı ve etkili çözümlerle hizmet vermektedir. En iyi hizmeti sunan daikın servisi elemanları, kısa sürede çözüm üretmektedir.

Kombi bakımları kış ayları girmeden, klima bakımları da yaz ayları girmeden yapılmalıdır. Kombinizin kış aylarında sıkıntı oluşturmaması için, son baharda bakımları gerçekleştirilmelidir. Klima bakımları da yaz aylarında rahat rahat serinlemek için ilkbahar aylarında yapılmalıdır. Aradığınız mükemmel çözümleri sunan daikın servisi , bakımların mevsiminde yapılmasını tavsiye etmektedir.

KIŞ AYLARININ VAZGEÇİLMEZ CİHAZI KOMBİLER

Kombi bakımında uzman olan ekiplerimiz, kısa zamanda teknik servis hizmetini vermektedir. Teknik servis hizmetlerinde başarılı olan ve aradığınız mükemmel hizmeti sunan Üsküdar daikın servis elemanları, sertifikalı ve tecrübelidir. Kombi bakımına cihazı çalıştırarak başlayan ekiplerimiz, su ısıtıcı tablet, bacaların randımanı, peteklerin ısınması ve peteklere suyun pompalanması gibi fonksiyonlar tek tek test edilir ve gerekli bakımlar yapılır. Bakım işlemleri müşterinin onayı ile yapılmaktadır.

YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZ CİHAZI KLİMALAR EMİN ELLERDE

İşinin uzman olan ve işini meslek edinmiş kişilerden oluşan servisimiz, kısa zamanda çözüm sunmaktadır. Hızlı ve etkili çözümlerle aradığınız mükemmel sonuçları sunan ekibimiz, klima bakımına temizlikle başlar. Filtreler, klimaya giren havayı temizlemektedir. Bu filtrelerin temizlenmesi ile birlikte, klimaya giren hava girişi çok daha kolay bir hale gelir. Klima hava almaya başlar. Fan ve toz temizliğinden sonra, fan sıkışması gibi birçok soruna da çözüm üretilir. Yedek parça temini ve diğer gerekli durumlar, rapor halinde sunulur. Cihaz sahibinin onayı ile bakım ve onarım yapılır. Klimaların yaz aylarına girmeden bakımının yapılmaması, özellikle klimanın zorunlu olduğu yerlerde aksaklıklara neden olmaktadır. Yaz aylarında rahat etmek için, yaz aylarından önce klima bakımı yapılmalıdır.

TEKNİK SERVİS ELEMANLARIMIZ İŞİNİN EHLİDİR

İşinin ehli olan ve pratik çalışan teknik servisimiz, en kısa zamanda adresinize gelebilmektedir. En yakın servis aracımız adresinize yönlendirilmektedir. Sertifikalı ve eğitimli olan teknik servis elemanlarımız, güncel cihazlar hakkında bilgilendirilmekte ve gerekli eğitimi almaktadırlar. Gerekli olan her türlü eğitimi alan ekiplerimiz, aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadırlar. Cihazları yerinde yıllık bakım ve onarımdan geçiren işin uzamanı ekiplerimiz, cihaz sahibinin onayı olmadan cihazları yıllık bakım ve onarımdan geçirmemektedirler.

Bu haber toplam 3283 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT