1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Benim Hocam Yayın Evi
Benim Hocam Yayın Evi

Benim Hocam Yayın Evi

A+A-

Hayatımız ilkokul sıralarından bu yana sınavlar ile gelip geçmektedir. Elbette ki amaç bu sınavlarda başarı elde edip yıl boyu çalışmanın ve verilen emeklerin karşılığını almaktır. Fakat bunun için çok çalışmak kadar doğru kaynaklardan da çalışmak gerekmektedir. Benim hocam yayın evi olarak siz sınava girecek olan adaylara oldukça kaliteli yayınlar sunmaktayız.

Hayali Devlet Memuru Olmak İsteyenler Bu Yayınlar Tam Size Göre

Ülkemizde her geçen yıl kpss sınavına başvuran aday sayısı artmaktadır. Öyle ki 2016 KPSS’ye sadece ortaöğrenimden 3 milyondan fazla aday girmiş ve bu sayı diğer mezunlar ile birlikte 5 milyon gibi bir rakama ulaşmıştır. Hal böyle olunca sınav ile memur olma hayali kuranlar sıkı bir çalışma yapma zorundadırlar. Son yılların tarih alanında efsane hocalarından biri olan Ramazan Yetgin hocanın KPSS’de uygulanmaya başlayan yeni müfredata göre hazırlanmış kitapları ile pek çok memur adayı zorlu tarih sorularında yüksek netler yaparak memuriyete adım atmışlardır. Zaten son yıllarda KPSS tarih soruları oldukça belirleyici ve eleyici bir pozisyona geçmiştir.

Benim hocam yayın evinde sadece Ramazan Yetgin’in konu anlatım tarih kitabını değil aynı zamanda video ders notlarına da ulaşabilirsiniz. Ramazan hocanın videolarında anlattığı derslerin bire bir aynısı olan notlar sayesinde videodan ayrıca bir not tutarak vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız. Konu anlatımlı kitaplardan ya da notlardan bilgi eksikliklerinizi tamamladıktan sonra mutlaka soru bankaları ile bilgilerin desteklenmesi gerekmektedir. Bu nedenle de yine Ramazan Yetgin hocanın kaleminden çıkmış başarılı ve kpss düzeyinde kaliteli sorulardan oluşan soru bankalarını yayın evimiz aracılığı ile temin edebilir yine denemeler ile de bilgi birikiminizin ne düzeyde olduğunu hangi konularda eksikleriniz olduğunu rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Unutmayın ders çalışmak sadece okuyup geçmek bir kitabın başında saatlerce kalmak değildir. Doğru kaynaklar ile birikimine güvendiğiniz hocaların kitapları ile verimli çalışmaktır. Bu sizleri hedefe daha çabuk ulaştıracaktır.

Benim hocam yayın evini takip ederek pek çok Kpss kitabında ve soru bankalarında yapılan indirimlerden yararlanabilir aynı kitabı piyasaya göre daha uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Ayrıca tek tek edinebileceğiniz bu kaynakları set halinde de alabilirsiniz böylece daha ekonomik fiyatlar ile pek çok kaynağa sahip olabilirsiniz.

Üniversiteye Hazırlık

Benim hocam yayın evi olarak sadece KPSS kitaplarında değil aynı zamanda YGS ve LYS’ye yönelik de pek çok konu anlatımlı kitap ve soru bankalarına kolaylıkla erişebilir ve sınav öncesi kendinizi ciddi şekilde sınava hazırlayabilirsiniz. Sınav tadında hazırlanmış sorular ile sınav öncesi sınav provaları yapabilir ve eksikliklerinizi görerek sınava girmeden önce bu konulara yoğunluk verebilirsiniz. Böylelikle sınava doğru kaynaklar ile çalışmış ve donanımlı bir şekilde girersiniz. Her sınav sizler için yeni bir başlangıç ve yeni bir umut demektir. Benim Hocam yayınları’nın web sitesi http://benimhocamyayinevi.com ile sizleri hayallerinize kavuşturmayı hedefliyoruz.

Bu haber toplam 2671 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT