1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Belediye’den Oğuz Güney’e ŞOK!
Belediye’den Oğuz Güney’e ŞOK!

Belediye’den Oğuz Güney’e ŞOK!

Sarıyer Belediyesi Şükrü Genç’e karşı muhalif meclis üyeleri arasında bulunan CHP Meclis Üyesi Oğuz Güney’e bakın ne yaptı?

A+A-

Sarıyer Belediyesi Şükrü Genç’e karşı muhalif meclis üyeleri arasında bulunan CHP Meclis Üyesi Oğuz Güney’in Kilyos yolu üzerinde bulunan şantiye binasını yıkarak yerle bir etti.

Şantiye yerle bir edildi
Sarıyer Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Oğuz Güney’in Zekeriyaköy Kilyos yolu üzerinde bulunan şantiye binasını yıktı. Güney konaklarının önündeki işçilerin kaldığı bina sabah saatlerinde içindeki eşyalarla birlikte yerle bir edildi. Aynı bölgede ve aynı şartlarda birçok şantiye binasında inşaat çalışmalarına devam edilirken, özellikle Güney’in binasının yıkılması ise kafalarda soru işaretleri bıraktı.Güney, Şükrü Genç’e muhalefet etmişti
CHP’li Oğuz Güney son dönemde Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’le ters düşmüş, Kaçak Plaza ve Eczacıbaşı’nın Ormanada projesiyle ilgili plan tadilatında muhalefet etmişti. Ayrıca CHP grubunda Güney’in meclis üyeliğinin düşürülmesi için plan yapılmış ve Sarıyer Manşet’in bu planı ortaya çıkartmasıyla büyük bir tartışma yaşanmıştı. Yıkımın Güney’in Şükrü Genç’e karşı sergilediği muhalefetten dolayı olabileceği konuşuluyor.

2009’daki en büyük sponsoruydu
2009 yerel seçimlerinde Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e büyük bir finans desteği veren Oğuz Güney’in son dönemde işlerinin kötü gitmesiyle beraber CHP’de dışlanan isim olması da dikkat çekiyor.

Bu haber toplam 5104 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT