1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Belediyeden karpuzcu nöbeti
Belediyeden karpuzcu nöbeti

Belediyeden karpuzcu nöbeti

Sarıyer Belediyesi’nin zabıta ekipleri, tezgâhını açmasın diye karpuzcunun başında saatlerce nöbet tuttu. Mahalle halkı Şükrü Genç’e böyle seslendi: “Karpuzcuyu bırak Zekeriyaköy’e bak!”

A+A-

Sarıyer Belediyesi’ne bağlı bir minibüs dolusu zabıta yıllardır Hacıosman’da belediyeye işgaliyesini ödeyerek karpuz satan satıcının tezgâhını açmaması için saatlerce nöbet tuttu. Mahallede yaşayan vatandaşların meraklı bakışları arasında kamyonetin başında saatlerce bekleyen zabıtalar ilginç bir görüntü oluşturdu. Mahalle sakinlerinin “Hayırdır bu kadar zabıta burada ne yapıyorsunuz. Olumsuz bir durum mu var?” sorusuna “Talimat var. Bu adam burada karpuz satmasın diye nöbet tutuyoruz” dedikleri belirtildi.

Karpuzcuyu bırak Zekeriyaköy’e bak!
Sarıyer Manşet’i arayan mahalleli “Burada saatlerdir tam bir komedi yaşanıyor. Bir minibüs dolusu zabıta saatlerdir bir seyyar satıcının başında nöbet tutuyor. Bu adam yıllardır burada bu işi yapıyor. İşgaliye parasını da ödüyor. 7-8 kişilik bir zabıtanın bir seyyar satıcının başında beklemesine bir anlam veremedik. Belediye bir karpuzcunun başında saatlerce bekleyeceğine Zekeriyaköy’de ormanı talan eden kaçak villalara baksın” diye konuştular.

Bu haber toplam 1305 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT