1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Belediyede kayyum toplantısı
Belediyede kayyum toplantısı

Belediyede kayyum toplantısı

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 1 Mayıs’ta görevden alınan CHP İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu ile belediye binasında özel bir toplantı yaptı.

A+A-

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, daha önce CHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan eski İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu ve ilçe yönetimine kayyum olarak atanan Gökan Zeybek ile Pazartesi günü makamında toplantı yaptı. Toplantıda ağırlıklı olarak Sarıyer’deki delege yapısı ve CHP’nin 26 Şubat’ta yapılacak olan tüzük kurultayına gidilip, gidilmeyeceği konusunda görüş alışverişinde bulunulduğu belirtiliyor. Ayrıca Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kayyum heyetine destek sözü verdiği de gelen bilgiler arasında...

Öte yandan Şükrü Genç’in 26 Şubat Pazar günü Ankara Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olan tüzük kurultayına katılıp katılmayacağı da Sarıyer’deki CHP’liler tarafından merak konusu oldu. Hatırlanacağı gibi eski İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı tüzük kurultayı için imza veren muhalifler arasında yer almıştı.

Bu haber toplam 1516 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

2 Yorum