1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Belediyede hayali temel toplantısı
Belediyede hayali temel toplantısı

Belediyede hayali temel toplantısı

Belediyede Kılıçdaroğlu’na attırılan hayali temelle ilgili toplantı yapıldı. Gergin toplantıda fırçalar havada uçuştu.

A+A-

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na attırdığı hayali temelin yankıları devam ediyor.

Pazartesi günü Sarıyer Belediyesi’nde hem belediye binasının inşaatı hem de projesi daha onaylanmadığı halde Kılıçdaroğlu’na temeli attırılan nikâh salonu ile ilgili toplantı yapıldı.

Başkan Yardımcılarından Sevgi Atalay ve Mehmet Metilli’nin yanı sıra Fen İşleri Müdürlüğü ve İmar Müdürlüğü’nden bazı çalışanların katıldığı 7 kişilik toplantıda gergin anlar yaşandı. Sinirlerin ve fırçaların tavan yaptığı toplantıda projenin İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden neden hala geçmediği tartışıldı.

Toplantıda söz alan Sevgi Atalay’ın projenin İBB’nin istediği şekilde yapılmadığı, temelin bu yüzden hayali kaldığı ve Kılıçdaroğlu’nun belediyenin hatası yüzünden zor durumda bırakıldığını söylemesi üzerine, ortamın daha da gerildiği belirtildi. Atalay’ın bu sözleri üzerine sinirlenen Şükrü Genç’in masayı yumrukladığı, Atalay'ın dışındakilere fırça attığı belirtildi. Saat 16.00’da başlayan toplantı Şükrü Genç’in sinirlerinin gerilmesiyle yarım kaldı. Aynı toplantının perşembe günü tekrar yapılacağı öğrenildi.

Öte yandan gergin toplantıda Şükrü Genç’ten fırça yiyen bazı yetkililerin istifayı bile düşündükleri, bunu çevreleriyle paylaştıkları da gelen bilgiler arasında.

Bu haber toplam 526 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum