1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Başkasının Whatsapp Aktivitelerini Takip Etmek Mümkün!
Başkasının Whatsapp Aktivitelerini Takip Etmek Mümkün!

Başkasının Whatsapp Aktivitelerini Takip Etmek Mümkün!

A+A-

Günümüzün en popüler ve en çok kullanılan iletişim uygulaması Whatsapp'tır. Kolay kullanımı ve her geçen gün bir yenisi eklenen birçok yenilikçi özelliği barındırmaktadır. Çocuktan yaşlıya artık herkesin Whatsapp hesabı var ve birçok kişi iletişim ihtiyacını Whatsapp'tan hallediyor.

Özellikle gençler arasında çok kullanılan bu uygulama bazen ebeveynlerin "Telefonda bu kadar uğraşacak ve bu kadar yazışacak ne var?" diye düşünmesine sebep olabiliyor. Endişelenen ebeveynler çocuğunun Whatsapp yazışmalarını görmek isteyebiliyor ve whatsapp mesajları okuma programı olup olmadığını merak ediyorlar. Sorunun cevabı: Evet, böyle bir program var.

BAŞKASININ WHATSAPP AKTİVİTELERİNE NASIL ULAŞILABİLİR?

Bir whatsapp takip etme programı edinerek bir kişinin Whatsapp yazışmalarına, Whatsapp üzerinden yaptığı aramaları kimlerle ve hangi uzunlukta yaptığına, kişi listesine ulaşılabilmektedir.

E-posta takibi, GPS konum takibi, sms/mms ve Snapchat, Line gibi daha birçok uygulamanın takibini de yapabilen bu programların en önemli özelliği kuşkusuz büyük iletişim uygulaması olan Whatsapp'ı takip edebilmesidir çünkü çoğu insan buradan yazışmakta ve dosya paylaşımı yapmaktadır. Hatta birçok firma Whatsapp hattı oluşturmaya başlamıştır.

Başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı kurup kullanmak için bilgisayar kurdu olmaya hiç gerek yok. Her bilgisayar kullanıcısının anlayacağı bu program ister çocuğunu kontrol etmek isteyen bir ebeveyn, ister eşinden şüphelenen biri olsun birçok kişinin içini rahatlatacak ya da şüphelerini doğrulayacaktır.

WHATSAPP TAKİP PROGRAMI NASIL KULLANILIR?

Yapmanız gereken www.casuswhatsapp.com adresine girip kendinize uygun bir Whatsapp takip programını ve paketini seçmek. Uygun paketlerden birini seçtikten sonra ödeme yapıyorsunuz ve bir Whatsapp takip programı hesabı ediniyorsunuz.

Bu aşamada izlemek istediğiniz kişinin cihazına (akıllı telefon, tablet vs) erişmeli ve programı onun telefonuna kurmalısınız. Bu işlem birkaç dakika sürüyor. Program İOS; Android ve Windows işletim sistemlerine uygundur. Daha sonra uygulama kendini gizliyor ve hiçbir şekilde telefon sahibine belli olmadan arka planda çalışıyor. Kişinin yazışmalarını vs izlemek istediğinizde programın kurulu olduğu bilgisayardan tarayıcıya ulaşıyor ve programın online izleme adresine giriyorsunuz.

Ekranda cihazla ilgili merak edebileceğiniz ve paketinizde ulaşıma açık olan her bilgiye kolay bir şekilde ulaşıyorsunuz. Programın, fiziksel erişim olmadan, root ya da jailbreak yapılmış cihazlara nasıl uygulanabileceğini ve daha birçok ayrıntıyı siteyi inceleyerek öğrenebilirsiniz

Bu haber toplam 3161 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum