1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Başkasının telefonuna girmek
Başkasının telefonuna girmek

Başkasının telefonuna girmek

A+A-

Bu konuda söyleyebileceğimiz çok şey var. Önceden yapılması mümkün olmayan şeyler artık teknolojinin imkanları dahilinde mümkün. Hepimizin merakımıza yenik düşüp yapma ihtimalimiz olan şeylerden biri başkasının telefonuna girmek. Arkadaşımızın, çocuğumuzun  ya da sevgilimizin telefonda neler yaptığını zaman zaman merak ederiz. Eğer ekran şifresi yoksa karıştırdığımız zamanlarda olmuştur. Fakat çoğunlukla artık hepimizin akıllı telefonlarında ekran şifresi var. Telefonda neler yaptığımızı merak etmemizin sebeplerinden biri de artık akıllı telefonlarda yapılan işlemlerin eskiye oranla katlanmış olması. Mesajlaşabiliyoruz, internette dolaşabiliyor, çok iyi grafiklere sahip oyunları bile oynayabiliyoruz.  Gelişen yeni uygulamalar sayesinde bulunduğumuz konumu bildirerek arkadaş bile bulabiliyor, çevremizdeki yakın kişilerle arkadaş olabiliyoruz.

Sosyalleşmek güzel bir şey tabii ki. Peki ya, madalyonun öbür yüzü. Hiç düşündünüz mü? Hayatımıza giren telefonlar imkanlarımızı artırmakla beraber, sahip olduğumuz sürekli ilişkileri de mahvedebiliyor. Ya da çocuğunuz internet üzerinden tanıştığı biriyle buluştuğunu hayal edin. Maskesinin arkasında saklı kişiliği internet üzerinde yansıttığı kişilikten tamamen farklıysa eğer bu sonradan korkunç sonuçlar doğurabilir. Sadece haberlerde görmeye alışık olayları yaşama ihtimalimiz hepimiz için geçerli. Eğer bir anne ya da babaysanız pekala önlem almak istersiniz. Nereye gittiğini, kimlerle konuştuğunu ya da nerde kaldığını her zaman merak edersiniz. Çocuğunuzun telefonuna gizlice girmek isteyebilirsiniz. Ama karşınıza çıkan ekran şifresi sizi hayal kırıklığına sürükledi.

Böyle bir durumla karşılaşmanız kesinlikle olası bir şeydir. Dediğimiz gibi artık herkesin bir ekran şifresi mevcut. Yazılımcılarımızın yoğun emekleriyle oluşturduğu uygulamamız yardımıyla telefondan başkasının telefonuna bağlanarak öğrenmek istediği bilgileri basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm özellikler uygulama içerisine sizin kullanımınıza uygun olarak yerleştirilmiştir. Genelde kullanıcılar uygulamaların kullanım zorluğundan şüphe ederek yapmak istedikleri şeyden vazgeçebiliyorlar. Fakat casus telefon uygulaması sayesinde hiç bir profesyonellik gerekmeksizin rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz sevgilinizin ortamını dinleyebilir, isterseniz de çocuğunuzun mesajlarını kolay bir şekilde okuyabilirsiniz. Uygulamanın daha bir çok özellikleri gayet kolay bir kullanımla size sunuluyor. Siz de telefona sızma programı sayesinde öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebiliyorsunuz. Bu da takip etmek istediğiniz kişi hakkındaki bilgileri ayağınıza kadar getirmiş oluyor.

Uygulamanın özelliklerinden bir tanesi de sadece GSM oparatör mesajlarını değil, whatsapp gibi uygulamalara gelen ve giden tüm mesajları da görebiliyorsunuz. Hatta kişinin rehber bilgilerine erişerek en son kiminle, hangi saatte iletişim kurduğunu öğrenebiliyorsunuz. Sadece bunlarla sınırlı değil tabiî ki. Elemanlarınızı takip etmek istediğinizde uygulamayı kullanarak konum takibi yaptığınızda nerede olduğunu görebilirsiniz. Bu da sizin iş hayatında daha kararlı adımlar atmanıza yardımcı olacaktır. Başkasının telefonuna girmek için kullandığınız ücretsiz uygulamalar size istediğiniz sonuçları vermeyecektir. Uzman ekip tarafından hazırlanan casus telefon programı, basit kullanımıyla size öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri önünüze getirerek tüm şüphelerinizi aklınızdan silecektir.

Ayrıntılı bilgi için www.casus-bocek.com ‘u ziyaret edin.

Bu haber toplam 47472 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT