1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan yardımcıları karakolda!
Başkan yardımcıları karakolda!

Başkan yardımcıları karakolda!

Yine ilk kez Sarıyer Manşet'ten okuyorsunuz... SARIYER BELEDİYESİ'NDE KAVGA...

A+A-

Sarıyer Belediyesi’nde yaşanan kavgada 1 kişi hastanelik oldu. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları ve müdürler Sarıyer karakolunda.

Sarıyer Belediyesi'nin Fen İşleri Müdürlüğü’nde neredeyse olaysız gün yok. Belediye Başkanı Şükrü Genç’in danışmanı Gürhan Yeprem’in hastanelik olmasının ardından, bu kez de taşeron işçiler belediyede çalışan kadrolu işçiyi döverek hastanelik etti.

Rumelikavağı’nda yapılan çalışmanın olduğu bölgede iş çıkışı Sarıyer Belediyesi’nde çalışan işçiler birbirine girdi. Taşeron firmada çalışan işçiler belediyede kadrolu olarak çalışan Orhan Öztürk’ü döverek hastanelik ettiler. Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine kavgaya polis müdahale etti. Hastaneden darp raporu alan Öztürk, karakolda kendisini döven işçilerden şikâyetçi oldu.

Kavganın duyulmasının ardından Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları ve bazı müdürlerde de karakola gelerek bilgi alıp olayı yatıştırmaya çalıştılar.

Rumelikavağı’nda kavgayı gören mahalle sakinleri, Sarıyer Manşet’e yaptıkları açıklamada, “Belli ki belediyede ciddi bir sıkıntı var. 50 metrelik yolu 2 aydır bitiremediler. Bazı işçiler vatandaşla bile nerdeyse kavga edecek durumda. Millet korkuyor işçilere bir şey diyemiyor. Her gün belediyede bir kavga oluyor. Belediye başkanı buna bir el atsın. Halk tedirgin oluyor” diye konuştular. Öte yandan son dönemde belediyede yaşanan bu tür olaylardan sonra gözler Fen İşleri Müdürlüğü’ne çevrildi.

Bu haber toplam 891 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

3 Yorum