1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan öğrenciliğine geri döndü 
Başkan öğrenciliğine geri döndü 

Başkan öğrenciliğine geri döndü 

Zekeriyaköy İlk ve Orta Okulu’nu ziyaret eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, derslere katılarak öğrencilerle birlikte test çözdü. 

A+A-

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yarıyıl tatili ile ara verdiği okul ziyaretlerine, Zekeriyaköy İlk ve Orta Okulu ile devam etti. Okul aile birliği üyeleri ve öğretmenlerle kahvaltıda bir araya gelen Başkan Genç, okulun eksiklerini ve yapılması gerekenleri bizzat yerinde inceledi.

Başkan Genç, Zekeriyaköy İlk ve Orta Okulu'na yaptığı ziyarette eğitimcilerin ve Okul Aile Birliği üyelerinin taleplerini dinledi. Sınıfları tek tek dolaşan Genç, katıldığı derslerde öğrencilerle birlikte test çözdü.

sukru-genc1.jpg

“Bütün çabamız çocukların daha iyi eğitim alabilmeleri” diyen Başkan Genç, “Yaşamın içinde kimin ne problemi varsa ayrım yapmaksızın gereğini yerine getirmek için çabalıyoruz. Özellikle söz konusu çocuklarımız olunca yetki karmaşasına takılmadan onlara en iyi şekilde hizmet götürüyoruz” açıklamalarını yaptı. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği Başkan Genç’e ziyaret sonunda Okul Müdürü Şaban Doğanç tarafından plaket takdim edildi.

sukru-genc2.jpg

Bu haber toplam 2405 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT