1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Başboğa Gürcistan Projesi ve Çelik Konstrüksiyonlu Çadırlar
Başboğa Gürcistan Projesi ve Çelik Konstrüksiyonlu Çadırlar

Başboğa Gürcistan Projesi ve Çelik Konstrüksiyonlu Çadırlar

A+A-

18x18m ölçülerinde çelik konstrüksiyonlu hangar çadırı Kazbegi/Gürcistan`da kurularak teslim edildi. Hangar alanının verimli kullanılabilmesi için geniş kapı bölümü oluşturuldu. Çelik çadır modelleri, hava şartlarının ağır olduğu alanlarda büyük kullanım kolaylığı sağlar.

Yüksek kalite profiller kullanılarak üretilen bu çadır modelleri çabuk kurulup çabuk sökülebilir özelliktedir. Alanında uzman mimar ve mühendisler tarafından tasarlanan çelik çadır ürünleri hangar gibi ihtiyaçların dışında spor alanları için de tercih edilmektedir.

Başboğa Çadır ve Branda tüm çelik iskelet sistemini oluşturan yapı elemanlarına standart şekilde makine ve otomobil parçalarında korozyona önlem için uygulanan dayanıklı boyayla kaplama işlemi uygulamaktadır. Bu sayede çadır yapılar pas vb. olumsuz durumlara karşı korunur.

Can ve mal güvenliği için her aşamada testler gerçekleştirilir. Çadır hem estetik olarak dış görüntüsü hem de kalitesi ve dayanıklılığı için birçok teste tabii tutulur. İhtiyaçlarınıza özel üretilen çadır çeşitleri, kullanım amaçlarına uygun olarak fonksiyonel hale getirilebilir. Pencere bölümleri, kapılar vs.

Çadır İhtiyaçları İçin Projelendirme

Talep ettiğiniz ölçüleri ve detayları uzman ekibe ileterek projelendirme detaylarını görüşmeniz en doğru sonuçları elde etmek adına önem taşır. En uygun bütçeler ile beton yapı kadar maliyet harcamadan alan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Başboğa Çadır A.Ş. profesyonel ekibi siz müşterilerimize en doğru projeyi, en kısa zamanda, en ekonomik çözümlerle sunar.

Basboga.com.tr web adresini ziyaret ederek sipariş formu doldurabilir, dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Diğer çadır projelerimizi incelemek için ise haberler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.  Alanların iklim koşullarına göre üretilen ve hava şartlarına tam koruma sağlayan çadır projeleri adına sizlere destek olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Çelik konstrüksiyonlu çadır ürünlerini incelemek ve proje ile ilgili detaylı bilgi almak için; https://www.basboga.com.tr/tr-TR/18x18m-olculerinde-celik-konstruksiyonlu-hangar-cadiri/6/34/34/210 adresi inceleyebilirsiniz.

Bu haber toplam 724 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT