1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Başakşehir Kombi Servisi
Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir Kombi Servisi

A+A-

Başakşehir Ko​mbi Servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında Avrupa yakası başta olmak üzere İstanbulu'un tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar.

Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kombi montajı, petek temizliği ve tesisat tadilatı 
gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız tüm kombi markalarına % 100 garantili teknik servis ve yedek parça hizmeti vermektedir.

% 100 Müşteri Memnuniyeti temel prensibimiz

İhtiyaçlarınız ve sorunlarınız her ne ise, sizi % 100 mutlu etmeden ve sorununuzu çözmeden “iş tamamdır.” demiyoruz. Önceliğimiz; sizi mağdur etmeden sorununuzu çözmek. 

Kombi Arıza; kombi arızalarında yapmanız gereken kombinizin kullanma klavuzunda yer alan bilgilere kombinizin uyarı ekranına göre hareket etmektir. Bazı durumlarda baymak e01 arızası gibi sorunlar oluşabilir. Elinizde klavuz yok ise ilk olarak kombinizin su basıncını kontrol ediniz Kombinin su basıncı 1 barın altında ise kombiniz suyu azaltmış demektir. Bundan dolayı kombiniz çalışmayabilir.  Bu durumda kombinize su ekleyip basıncı arttırmanız gereklidir. Genelde kombiye su ekleme işlemini bilinmemektedir. Kombinizin altında su doldurma musluğu bulunur, musluğu sola doğru çevirdiğiniz zaman su kombi su ekleme işlem başlar. Kombinizin su basıncı 1,5 bara getirdiğiniz zaman doldurma musluğunu kapatın, işlem tamamlanmış kombiniz çalışacaktır. Eğer kombiniz çalışmaz ise  doğalgaz gaz vanası kontrol edilmelidir. gaz olmaz ise kombiniz arıza verecektir.

Bu haber toplam 765 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT