1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Banyolarda 2017 Model Lavabolar
Banyolarda 2017 Model Lavabolar

Banyolarda 2017 Model Lavabolar

A+A-

Banyo lavabosu evimize zenginlik katan aksesuarları her geçen gün kendini yenilemekte ve yeni ürünleri de bu pazara sunulmaktadır. Bu sektörünü öncülerinin lavabolar kalitesi zaten tartışılmaz. Aldığınız ürünü uzun süre kullanmak istediğiniz de bilindik markaları tercih etmek tabi ki en doğru seçenektir. Tabi günümüz de her bütçeye uygun lavabo modellerini bulabiliyoruz.

Hal böyle olunca bize de amacımıza ve bütçemize en uygun modelleri seçmek kalıyor.

Lavaboları standart, çanak, köşe, bedensel engelli, tezgâh altı, tezgâh üstü, yarım tezgâh, çift gözlü, etajerli, eviye, monoblok lavabo çeşitleri olarak bir hayli modeller bize oldukça yol gösterici oluyor. Evdeki küçüklere çift gözlü lavaboyla el yıkama alışkanlığı kazandırmak oldukça kolay olacaktır.

lavabo1.jpg

Dar yerlerde monoblok lavabo mutlaka olmalıdır

Banyolardaki Şıklık ve zarafeti tamamlamak için lavabo, klozet ve fayansları takım olan seçenekler trend olmaya hazır gözüküyor. Ucuz olan her şey de olduğu gibi lavaboların sağlamlığı aslında fiyatına bağlı oluyor. Niye mi? Eğer altı ay sonra lavabonuzun yüzeyinde küçük çatlaklar ve derin çizgiler görmek kim ister. İşte bu yüzden marka olan lavabolardan kesinlikle şaşmayın ki bir daha yenilemek ve tamir gibi şeylerle uğraşmayın. Lavaboları dolaplı almanız hem kullanış bakımından hem görünüm açısından da iyi olur. Ortalıktaki temizlik malzemelerinizi buralar da rahatça saklayabilirsiniz.

Seramiğin kusursuz tasarımdaki uyumu ile çift sırmalı yeni tekniklerle yapılan lavabolar da sert kimyasal kullanmanıza gerek kalmadan uzun yıllar ilk günkü gibi kalmasını sağlayabilirsiniz. Mobilyalı modeller de lavabonun dizaynında ve derinliğinin yeterince olması musluk kullanımında rahatlık sağlayacaktır. Lavabonuz sade ama şık, özgün ama alışılmış tarz olmalı ki her kullanımda paranızın tam karşılığı olduğunu hissetmenize sebep olmalıdır. Renk, ebat, genişlik ve tarz olarak seçiminizi bu doğrultuda yaparsanız, uygun bir seçim yapmış olursunuz. Alışverişinizi size en yakın yapı marketlerden yapmalısınız. Gerek nakliye gerekse bir sorun olduğunda çözümü çok daha kolay olacaktır.

lavabo2.jpg

Lavabo duvar bağlantılarının oldukça sağlam yapmalı tehlikeli durumları bertaraf etmelisiniz. Aldığınız lavaboyla kullanılacak musluğunuz uyumlu olmalı, eğer musluk duvardan olacaksa lavabonun musluk yeri olmayan düz bir model olarak alabilirsiniz.

lavabo4.jpg

Bu haber toplam 2925 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT