1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Banyo Keyfi
Banyo Keyfi

Banyo Keyfi

Herkesin günün yorgunluğunu attığı ilk yer sıcacık bir banyodur. Sıcak bir duş için özenle hazırlanmış bir banyo konforlu bir ortam dinlenmek için en temel faktörlerin başında gelmektedir.

A+A-

Herkesin günün yorgunluğunu attığı ilk yer sıcacık bir banyodur. Sıcak bir duş için özenle hazırlanmış bir banyo konforlu bir ortam dinlenmek için en temel faktörlerin başında gelmektedir. prestijbanyo.com sizlerin rahatlığını ve konforunu düşünen jakuzi modelleriyle hizmet sunmaktadır. Bütün kesimlere hitap eden jakuzi fiyatları ile artık her evde jakuzi bulunmaktadır. Birbirinden farklı jakuzi modelleri evinizi uygun tarzlar bu sayfada bulunmaktadır. Dilediğiniz modeli İstanbul ve Kocaeli’nde yaşıyorsanız kaçırmayın indirim fırsatlarıyla çok uygun fiyatlara alın.

 

 Jakuzi Modelleri

 

            Birbirinden farklı yüzlerce ürün burada bulunmaktadır. Jakuzilerde üç çeşit ana model bulunmaktadır. Bunların başında çift kişilik jakuzi denilen diğerlerine göre büyük olan jakuzi modelleridir. Oldukça kaliteli ve konforlu bir jakuzi modelidir. İki kişi ya da tek kişi tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Fiyatları diğer jakuzilere göre bir miktar yüksek olsa da konforu ile tanıştığınızda pişman olmazsınız. Düz jakuzi ise yine en çok tercih edilen klasik modellerdendir. Genellikle dikdörtgen şeklinde tasarlanmıştır. Bunun için oldukça kullanışlıdır. Oval jakuzi ise bir dairenin dörtte birini andıran bir görüntüye sahiptir. Bu nedenle banyonun köşelerine denk getirilerek monte edildiğinde banyonun geniş bir şekilde kullanılmasına yardımcı olmaktadır.

 

 Jakuzinin Faydaları

 

            Yapılan araştırmalara göre olumlu etkiler alınan jakuzilerde vücuda masaj yapan su delikleri ile oldukça rahatlatan bir etki yapmaktadır. Uygun ölçülerle sipariş ederek evinize en yakın zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. Alabileceğiniz bütün modeller internet sayfasından güncel bir şekilde yayınlanmaktadır

Bu haber toplam 392 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT