1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Bandırma'da Güvenilir Aşılı Ceviz Fidanı Satışı Yapan Firmalar
Bandırma'da Güvenilir Aşılı Ceviz Fidanı Satışı Yapan Firmalar

Bandırma'da Güvenilir Aşılı Ceviz Fidanı Satışı Yapan Firmalar

Yaşadığınız iklim bölgesine uygun olan, aşılı ceviz fidanı çeşitlerinden size uygun olan fidanı tercih edebilirsiniz.

A+A-

Yaşadığınız iklim bölgesine uygun olan, aşılı ceviz fidanı çeşitlerinden size uygun olan fidanı tercih edebilirsiniz. Verimi yüksek olan bu fidanlar, geç don olaylarından da etkilenmeyecek türlere sahiptir. Bizde sizlere bu doğrultuda güvenilir ceviz fidanı firması Ziraat Fidancılık'ı öneriyoruz.

Aşılı Ceviz Fidanı Satışı

Aşılı ceviz fidanı satışı yapan firmamız Ziraat Fidancılık, yüksek verimli ve bölgenize uygun ceviz fidanı satışı yapılmaktadır. Aşılı ve sertifikalı olarak satılan fidanlarda çeşit oldukça fazladır. Firmamız bulunduğunuz bölgenin iklim şartları, arazi yapısı, sulama imkanı gibi faktörleri göz önüne alarak satış yapmaktadır. Bundan dolayı bizimle irtibata geçerek ayrıntılı bilgi almanız mümkündür.

guvenilir-ceviz-fidan-uretici-belgesi.jpg

Aşılı ceviz fidanı satın alırken dikkat edilen unsurlardan biri de fidanların yaşıdır. Ortalama 1-3 yaşlarında ceviz fidanları satılmaktadır. Aşılı ve etiketli olarak satışa sunduğumuz fidanlarımız, budalamaları yapıldıktan sonra gönderilmektedir. Firmamız aşılı ceviz fidanları kargoyla gönderecekse özel bir kutuya yerleştirir. Böylece dikey gelmesi durumunda bile fidanınız herhangi bir zarara uğramayacaktır.

chandler-ceviz-fidani-sertifikasi.jpg

Aşılı Chandler Ceviz Fidanı Satışı

Firmamız tarafından satışı yapılan chandler ceviz fidanı türlerinin hepsi sertifikalıdır. Rakımı ortalama 1000-1200 metreye kadar dikilebilen bu fidanlar, ilkbahar ve sonbaharda yaşanan don olaylarından etkilenmez. Bu ceviz türlerinin yapısı oval, ince kabuklu ve az pürüzlüdür. Kabuktan ayrılması kolay olan bu ceviz türleri, kuru ve taze olarak tüketilmeye uygundur. Tomurcukların verim oranı ortalama %85-90 arasındadır. Verimi yüksek ceviz fidanı türü istiyorsanız, aşılı türleri tercih etmeniz mümkündür. Firmamız Ziraat Fidancılık her bölgeye uygun birçok ceviz fidanı türünün satışını yapmaktadır. Kış aylarında açık köklü ceviz fidanı yaz aylarında ise poşette satılan tüplü ceviz fidanı çeşitleri ile yılın 12 ayı ceviz dikebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT