1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Bağımlılık Yapan Bedava Agario Türk Oyunu
Bağımlılık Yapan Bedava Agario Türk Oyunu

Bağımlılık Yapan Bedava Agario Türk Oyunu

A+A-

En Gelişmiş Harika Skin'li Agario Private Server!

Dönemin en popüler oyunları arasında ismini zirveye yazdırmış agario oyunu yuvarlak hücrelere sahip küçük karakter parçaçıklarından oluşan basit web tarayıcı ile online oynanan eğlençeli bir oyun atmosferi bulunan bu harika oyun her oyuncuda adeta bagımlılık yaratmaktadır.  2015 yılında online tarayıcı oyunlar arasında kendine yer etmiş 2016 yılının dünyaca en popüler tarayıcı oyunu seçilmiştir. Agario serverlarında çogunlugu türk oyuncuya dayanmaktadır. Ülkemizde agario oyununa bağımlı olmuş bir çok oyuncu vardır.

Agar io oyunu kaliteli güvenilir son derece aktif ve akıcı bir oyun olmasından dolayı insanların güvenini kazanmış her geçen gün kitlesine yeni kullanıcıları ekleyen ve gün geçtikce sevenleri coğalan mükemmel zamanınızı değerlendirebileceginiz hem eğlenip hem sohbet edeçeginiz harika bir platforma sahipdir.

Oyunda hüçrenizin gelişmesi sizin oyun alanında artı puan kazanacağınız anlamına geliyor. Pek cok server özelliğini sizlerle paylaşan agario Pvp son zamanların en çok tercih edilen ve severek oynanan tarayıcı oyunlar platformu arasında boy gösteriyor. Buradaki amaç hücrenizin gelişmesini sağlamak, tüm rakiplerinizi ardınızda bırakarak en yüksek puanı toplamak.

agario2.jpg

Agario private server oyununu mause ile yönetebilir , Klavye ile özellik katabilirsiniz. Mause ile hücrenize yön verirken belli bir puan topladıktan sonra klavyeden w tuşu ile puanlarınızı arkadaşlarınıza yada etrafa ufak hücre parcacıkları halinde fırlatabilirsiniz. Eğer hücrenizi kücük parçalara ayırmak istersenizde klanyeden space yani boşluk tulunu kullanmanız yeteçektir.

Agario oyununa başlamak için yapmanız gereken tek şey siteye giriş yapmak hücre isminizi ve skininizi seçtikten sonra agario play tuluna basmanız yeterlidir. Böylece bu macera dolu oyuna ilk adımınızı atmış olacaksınız.  Sonrasında hücrenizi en hızlı bir şekilde büyütmek olacaktır. Etrafa saçılmış bi cok renkli hücre parcalarını toplamak  hücrenizi büyütüp size puan kazandıracaktır. Hüçrenizin yeteri kadar büyüdügünden eminseniz avlanmaya başlıyabilirsiniz. Site Adresi: http://www.agariowun.com

Bu haber toplam 2791 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum