1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Baffle Asma Tavan Nedir?
Baffle Asma Tavan Nedir?

Baffle Asma Tavan Nedir?

Standart asma tavanların kapsamının ötesine geçerek, alanın modern ve çağdaş bir tasarıma kavuşmasını sağlar.

A+A-

Ayrıca farklı tipte armatürler kullanabilir ve standarda baffle asma tavan sayesinde uymazsınız. Bir nevi farkınızı ortaya koymuş olursunuz.

Paneller arasındaki boşluklar sayesinde, tavanın arkasındaki montaja kolayca müdahale edebilir ve yangın durumunda dumanın tavandan hızla geçmesini sağlar. Asma tavan panellerinin alüminyum bölümleri; Bunlar, farklı boyutlarda tavana dikey olarak asılmış metal panellerdir.

Doğrusal dikey tasarım, tavan arasında hava sirkülasyonu sağlar ve paneller arasındaki farklı boyut ve mesafeler nedeniyle tavandaki elektriksel ve mekanik kurulumları gizlemenizi sağlar.

Ahşaptan Yapılmış Asma Tavan Nedir?

Baffle ahşap asma tavan sistemi, tutucuyu tutturmalarını kolaylaştıran önceden sabitlenmiş klipsli ahşap panellerden oluşur. Sistemin kurulumu kolaydır ve kameraya erişimi kolaylaştırmak için tamamen demonte edilebilir.

Baffle ahşap tavan sistemi sahada tam olarak desteklenen bireysel bir çözümdür. Sistem yerinde kesim ayarlaması gerektirmez ve bu da kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde azaltır. Panel boyutu ve mesafeleri tamamen özelleştirilebilir olduğundan sayısız tasarım mümkündür.

Baffle Asma Tavan Değiştirme

Her biri kendine has özellikleri olan çok çeşitli ağaç türleri ayırt edilebilir. Metal tavan beş farklı modelde mevcuttur. Bütçe ve tasarım esnekliği, hem boyut hem de alandaki özgürlük sayesinde sağlanabilir. Ahşabın tipinde baffle asma tavan, yüzeyinde veya bitiminde meydana gelen değişikliklerden çarpıcı farklılıklara neden olabilir.

Panel genişliği ve alanıyla oynamak farklı atmosferler ve ortamlar için gereken akustik özellikleri sağlayabilir. Paneller isteğe bağlı olarak da açılabilir.

Akustik Neden Önemlidir?

Akustik destekli baffle asma tavan panelleri, enerji emici yapısı nedeniyle otomobillerin veya insanların sesini emerek ortam gürültüsünü azaltır. Bu şekilde daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Ses emici ürün sisteminin dikey süspansiyonu için ses emici özelliği vardır.

Cam yünü veya özel yüksek akustik köpük değerleri, akustik kumaş kullanılarak elde edilen yanmaz malzeme ile kaplanır. Böylece, ses yalıtımı, ses yalıtımı ve akustik düzenleme işlevinin yüksek verimi sağlandı. Böylece karışıklığı önler ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlar. Aynı zamanda, dekoratif yapısı sayesinde zarif bir görünüm yaratır. Yangına dayanıklıdır.

Bu haber toplam 1325 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT