1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. 'Aynaya bak fişlemeyi görürsün'
'Aynaya bak fişlemeyi görürsün'

'Aynaya bak fişlemeyi görürsün'

AK Partili Hüseyin Coşgun, Belediye Başkanı Şükrü Genç’in fişleme ile ilgili açıklamalarına sert tepki gösterdi.

A+A-

AK Partili Hüseyin Coşgun, “Belediye başkanı, fişlemenin ne olduğunu merak ediyorsa dönüp aynaya baksın ya da kendi ilçe başkanına baksın” dedi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in CHP’li meclis üyelerinden gizli bir şekilde Maslak’taki Kaçak Plaza’nın sahipleri ile görüşmesi Sarıyer’in gündemine bomba gibi düştü. Yerel bir gazetenin muhabirinin gizli görüşmeyi yakalamasıyla patlak veren olay sonrasında Belediye Başkanı Şükrü Genç, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’i hedef aldı. Genç’in AK Parti tarafından fişlendiğine yönelik açıklamalarına AK Parti cephesinden sert yanıt geldi. 

Yakalanınca ne yapacağını şaşırdı
Şükrü Genç’in belediyenin resmi internet sitesi ve yine kendisine yakın bir gazeteye yaptığı açıklamalara tepki gösteren AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Coşgun,  Sarıyer Manşet’e yaptığı açıklamada;  “Belediye Başkanı yaptığı gizli görüşmelerin ayyuka çıkmasıyla ne yapacağını şaşırdı. CHP’li diğer meclis üyelerinden tepki almamak ve mecliste yeni bir skandala imza atmamak için AK Parti’yi hedef gösterip diğer meclis üyelerini kendi kirli tezgâhına çekmeye çalışıyor. Ama AK Parti’nin fişleme gibi işlerin içinde olmayacağını tüm halkımız biliyor” dedi.

“CHP fişlemeyi iyi biliyor”
CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz’in kendi partililerini fişlediğini ve CHP Genel Merkezi’ne rapor ettiğini örnek veren Coşgun, “CHP’liler dönüp aynaya baksınlar. Fişlemenin ne olduğunu CHP’li Sarıyer Belediyesi ve kendi ilçe başkanları çok iyi biliyor. Çok değil daha birkaç ay önce Mehmet Deniz’in kendi partililerini nasıl fişlediğini basından okuduk. Ayrıca belediyenin kendi personelini nasıl fişlediğini de Sarıyer halkı iyi biliyor” dedi.

Bu haber toplam 732 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT