1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ayla Filmi İzle
Ayla Filmi İzle

Ayla Filmi İzle

A+A-

Ayla filmi izle ibaresi ile son aylarda internet üzerinden en çok aranan yerli filmlerde başı çekmekte olan Ayla, gerçek anlamda gündemin ortasında yer almayı başarmış bulunmaktadır. Her açıdan filmin Türk sineması adına getirileri, sayılamayacak kadar geniş bir mecraya hükmeden yenilik öncülerinden meydana gelmektedir. Gerek kullanılan teknoloji, gerek seçilen oyucular olsun; hepsi göz kamaştırmaktadır.

Ayla’yı canlandıran başroldeki minik Koreli yıldıza ise söyleyecek söz bulabilmek mümkün değil! Sanatçılığın da doğuştan gelen bir yetenek olduğunu ispat edercesine, o küçük yaşı ve ufacık bedeni ile her duyguyu gerçekten yaşadığı gibi adeta izleyenlerin tümüne de yansıtan ‘Kim Seol’; Hollywood ‘starlarına’ taş çıkartıp parmak ısırtacak bir performans sergiliyor. Çetin Tekindor gibi bir ustanın varlığı, Ali Atay gibi gençliğin hayran kitlesini oluşturduğu bir yıldız da filmin toplumun her kesimini çekmesine neden olan faktörlerden olarak değerlendirilebilir.

Ayla filmi full izle diyorsanız, siz de Ayla’nın büyüsüne kapılmış olan büyük çoğunluğu oluşturmuş kitleye dâhil olmuşsunuz demektir. Film atmosferi içindeki o hem samimi hem de profesyonellik vurgusu yapan dürtüsel hava, sinema salonundan çıkıncaya dek kendisini her anlamda hissettirmektedir. 2017 Ayla izle şeklinde damga vurulmuş bir yıl olarak hafızalara kazınacak gibi görünmek ile birlikte; Oscar ödülüne de en çok yaklaşılan zaman olarak da hep hatırlanacaktır diyebiliriz. Darısı, benzer nitelikte ve aynı kalitedeki Türk yapımlarının başına… 

Bu haber toplam 2769 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT