1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Aydın Color 5000 Farklı Ürünle Hizmet Veriyor
Aydın Color 5000 Farklı Ürünle Hizmet Veriyor

Aydın Color 5000 Farklı Ürünle Hizmet Veriyor

Aydın Color 5000 Farklı Ürünle Hizmet Veriyor

A+A-

 

Aydın color firması sektörde 41 yıldır devam eden varlığını 5000’den fazla ürün çeşidiyle sürdürüyor. 5000’den fazla kaliteli ürünle matbaacılık ve promosyon ürünleri alanında hizmet veren firma müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalar yapıyor. Kaliteyi ucuza satmayı kendilerini bir görev edinen firma müşterileri için yaptığı ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Bu sayede isteyen herkes aydın color firmasından ürünle satın alabiliyor.

Promosyon Ürünleri

Aydın Color İstanbul’un Cağaloğlu semtinde bulunan mağazasında kaliteli olan ürünlerinin üretimini yapıyor. Ürünlerin siparişlerinin yönetilmesi de fabrikadan yapılıyor ve ürünler paketlenerek alıcısına ulaştırılıyor.

Aydın Color firmasının satışa sunduğu ürünlerinden bazıları şunlardır;

· Anahtarlık ve Rozetler

· Çakı ve Fenerler

· Toplantı Bloknotları

· Manikür Setleri

· Hediyelik Setler

· Ajanda Çeşitleri

· Kupalar

· Kalem Kutuları

· Plaketler

· Kristal Ürünler

· Kalemler

· Şerit Metreler

· Saatler

· Şemsiyeler

· Termoslar

 

Firma tarafından satışa sunulan promosyon kalemler ve diğer ürünler kendi içlerinde farklı çeşitlere ayrılıyor. Firmadan ürün satın alacaklar web sayfasında inceleme yapıp ürünlerden firmaya sipariş edebiliyorlar.

Matbaa Ürünleri

Sektörde ilk olarak matbaa ürünleri ile yer alan firma günümüzde de promosyon ürünlerinin yanı sıra matbaa ürünlerinin üretimine devam ediyor ve kaliteli matbaa ürünlerinin üretimini yapıyor. Aynı zamanda bu ürünleri de uygun fiyatlarla satışa sunuyor.

Firmanın ürettiği matbaa ürünleri arasında lüks kraft çantalar, bardak altlıkları, masaüstü takvimleri, karton kalemlikli notluklar, yapışkanlı notluklar, tutkalı bloknotlar, spiralli bloknotlar ve Bristol çantalar bulunuyor. Bu ürünlerden satın almak isteyen kişiler firmayla iletişime geçerek fiyat teklifi alıyor ve ürün siparişinde bulunabiliyor.

Ajanda Çeşitleri

Firmanın üretim yaptığı ürünler arasında ajandalar geniş bir yer tutuyor. Bu ürünler kişiler tarafından not almak ve yapılan planları yazmak için iş alanında çok fazla kullanılıyor ve bu yüzden de talep görüyor. Firma da bu taleplere cevap vermek için fabrikasında bu ürünlerini üretimini ve satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünler farklı kapak renklerinde ve özelliklerde üretilerek müşterilerin beğenisine sunuluyor.

 

Bu haber toplam 778 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT