1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Avantajlar dünyası: Work and Travel
Avantajlar dünyası: Work and Travel

Avantajlar dünyası: Work and Travel

A+A-

Amerika Birleşik Devletleri bünyesinde hazırlanan Work and Travel, dünyanın birçok ülkesinden gelen, on binlerce öğrenciye seyahat etme, para kazanma ve İngilizce öğrenme fırsatları sunuyor. Tamamen yasal güvence altında sunulan work and travel hizmeti, üniversite öğrencilerinin yaz tatillerini efektif kullanmaları için sınırsız imkânlar sunuyor.

Üniversite öğrencileri, seyahat ederken para da kazandırma fırsatı sunan work and travel hizmeti, öğrencilerin yaz tatillerinin süresini bâz alarak 3-4 ay süreyle Amerika’da dil öğrenmeleri için her türlü zemini oluşturuyor. Work and travel ile birlikte eğlenceli bir dil öğrenmek, üniversite öğrencilerini gelecekteki kariyer basamaklarını hızlıca tırmanmaları için eşsiz bir program sunuyor.

Farklı Kültürlerle Bütünleşme Fırsatı

Work and Travel programı için başvuran ve gerekli katılım koşullarını sağlayan üniversite öğrencileri, birden fazla özellikle donanmış oluyor. Bilindiği üzere Amerika Birleşik Devletleri faaliyet gösterdiği her sektörde, tüm dünyaya teknolojik anlamda öncü oluyor.

Bunun yanı sıra “kurumsal kültür” olarak da öncü konumda bulunuyor. Work and Travel programını tercih eden üniversite öğrencileri, Amerika Birleşik Devleri “teknolojik ve kurumsal kültür” gibi ön plana çıkan pozitif yanlarını da yakından gözlemleme fırsatı buluyor.

Work and Travel programına katılan öğrenciler ayrıca farklı kültürlerden birçok insanla bir araya da gelme fırsatını bulabiliyorlar. Amerikan kültürünü yakından tanıma fırsatı bulan üniversite öğrencileri, farklı kültürden insanlarla da tanışarak “dünyaya olan bakış açılarını” genişlete biliyorlar.

Work and Travel sayesinde farklı kültürlerle bütünleşen program katılımcıları , dünya vizyonlarına pozitif katkı sağlayarak süreci avantajlı bir şekilde tamamlamış oluyorlar.

Dil Pratikleri Yapabileceğiniz Çalışma Alanları

Work and Travel programına katılmak isteyen üniversite öğrencilerinin merak ettiği diğer konular: “Hangi Alanlarda Çalışacağım”, “Deneyimim Yok, Ben Çalışabilir miyim?”, “Çalıştığım Yer Paramı Öder mi?” gibi sorular oluyor.

Work and Travel programına katılan öğrenciler, Amerikan Kanunları güvencesi altındadır. Bundan dolayı öğrencilerin herhangi bir kaygı çekmelerine gerek yoktur. Work and Travel çerçevesinde dil pratiği yapmak ve para kazanmak için çalışılan işler herhangi bir ön deneyim gerektirmez. Program sürecinde çalışılan işler uzmanlık gerektirmez, mevsimliktir. Program katılımcıları çalıştıkları işlerde, saat üzerinden ücret alırlar. Ortalama çalışma süresi ise haftalık 30-40 saat arasında değişmektedir.

Gelin! Çalışma Alanlarınızı Birlikte Belirleyelim

Work and travel programına katılacak öğrenciler farklı seçeneklerin sunulduğu iş kollarında çalışabilirler. Bunlardan bazıları; Eğlence Parkları, Fast Food- Restoran, Havuz ve Plajlar, Oteller, Süper Marketler ve farklı sektörlerdeki satış işleri olabilir.

Work and Travel süreçlerinde sizlere rehber olan uzman ekibimiz, sizinle doğrudan irtibata geçerek, sevdiğiniz bir iş alanında çalışmanız için yardımcı olmaktadır. İrtibat adreslerimizden ya da doğrudan bizleri ziyaret ederek “work and travel çalışma alanları” konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenli ve keyifli bir Work and Travel süreci geçirmeniz için dilediğiniz her an yanınızda bulunmaktan memnuniyet duyarız. Work and travel programı ile ilgili tüm detaylı bilgilere https://troyint.com/ sitemizden öğrenebilirsiniz.

Bu haber toplam 706 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT