1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ataşehir Bosch Servisi – 0216 471 59 56
Ataşehir Bosch Servisi – 0216 471 59 56

Ataşehir Bosch Servisi – 0216 471 59 56

A+A-

Günümüz modern yüzyılında teknolojik gelişmeler, günlük yaşam kalitesinin arttırılmasında önemli rol üstleniyor. Özellikle son yıllarda başta büyük kentler olmak üzere pek çok kentte doğalgaz altyapınsın genişletilmesi insanların ısınma, ocak ve sıcak su ihtiyaçlarını en modern şekilde karşılayabilmelerine yardımcı oluyor. Kömür ve diğer likit yakıt sistemlerinin yarattığı çevresel etmenlerin önüne geçilmesini sağlayan doğalgaz aynı zamanda son derece ekonomik bir şekilde temel ihtiyaçlar olan sıcak su, ısınma ve ocak tüketimini karşılayabilme imkanı sunuyor.

Bosch kombi modelleri ise ileri nesil teknolojileriyle daha düşük doğalgaz ve enerji tüketimiyle yüksek verimlilik yakalanabilmesine yardımcı oluyor. Ancak mekanik ve dijital bir sisteme sahip olan ve özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılmakta olan Bosch kombiler yoğun kullanım veya çevresel etmenler dolayısıyla arızalanabilir. Bu tip durumlarda arızaların ciddiye alınarak en kısa süre içerisinde Ataşehir Bosch Servisi profesyonel servis hizmetlerinden yararlanılması gerekmektedir.

Maltepe Bosh Servisi teknolojik altyapısı, profesyonel gezici teknik ekipleri ile en kısa süreler içerisinde modern ve fonksiyonel müdahaleler ile Bosch kombi arızalarının önüne geçilebilmesine yardımcı olmaktadır. Bosch kombilerin hiçbir şekilde çalışmaması durumunda kesinlikle profesyonel bir destek alınması gerekir. Bosch kombilerin ileri nesil teknolojik yapısı hakkında bilgi ve deneyim sahibi olan ve aynı teknolojik altyapıyı kullanan teknik ekipler tarafından doğrudan arıza tespit çalışmaları gerçekleştirilir. Günümüz modern kombi teknolojisi sayesinde yüzeysel ve pratik arızalanmalarda profesyonel yardım olmadan uygulanabilecek çeşitli onarım uygulamaları bulunuyor. Arıza tespit çalışmaları için Bosch kombinin çalışmamasına yol açabilen temel parça ve sorunlar olan;

-Elektrik fişinin takılı olması ve açık konumda olması

-Tesisat su basıncı 1-1,5 bar arasında olması

-Bacalı Bosch kombilerce baca sensörünü atmış olması (bu arızada resetleme uygulanır)

-Yeni nesil teknolojiye sahip olan Bosch kombilerde genelde arıza ışıklı veya numaralı olarak gösterildiğinden arıza kodları ilgili kullanım kılavuzu kitapçığında kontrol edilerek, uygulanması istenen adımlar uygulanır. Ancak daha kapsamlı bir arızalanma mevcut ise kesinlikle bireysel olarak müdahale edilmeden Bostancı Bosch Servisi merkezine kombi arızası başvurusunda bulunulmalıdır.

Bu haber toplam 928 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT