1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Atalay: Adnan Ayber beni kıskanmıyor
Atalay: Adnan Ayber beni kıskanmıyor

Atalay: Adnan Ayber beni kıskanmıyor

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay noter aracılığıyla yaptığı açıklamada Adnan Ayber’in kendisini kıskanmadığını söyledi.

A+A-

AK Parti Meclis Üyesi Halil Canarıkan, Hüseyin Coşgun ve Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Ayber arasındaki meclis diyaloğunu haber yapmış ve haberimizde meclis üyelerinin ifadelerine yer vermiştik.  Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay noter aracılığıyla yaptığı açıklamada Adnan Ayber’le uyum içinde çalıştığını söyledi.

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay avukatı Mebrure Genç aracılığıyla gönderdiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Müvekkilim, Sarıyer Belediye Başkanlığında devlet memuru olarak teknik başkan yardımcısı sıfatıyla görev yapmaktadır.  Haberinizde yazılanın aksine mesai arkadaşları ile büyük bir uyum içinde çalışmakta olup, kendisine verilen bu görevi en iyi şekilde de yerine getirmektedir.
Tekrar ifade edelim ki; müvekkilime tahsis edilen araba belediyenin tüm birim ve başkan yardımcıları için belediye hizmetinin görülmesi sırasında kullanılması için tahsis edilen araçlar arasındadır. Müvekkilim haberinizde yazıldığının aksine diğer başkan yardımcılarıyla aynı marka ve model araç tahsisliyken, araçta meydana gelen arızanın giderilememesi sebebiyle başka bir araç talep edilmek zorunda kalınmıştır. Kendisi için yalnızca kullanıma uygun bir araç talebi yapılmış marka ve model bildirilmemiştir. Diğer başkan yardımcılarından farklı modelde bir aracın tahsis edilmiş olması talebin zaman olarak sonradan olması ve araç kiralama firmasının makam aracı olarak kullanıma uygun başka bir aracın bulunmaması nedeniyledir. Ayrıca haberinizde yazılanın aksine aracın değeri 106.000.-TL değil, piyasa değeri 60.000.- TL olup, kiralama şirketine ödenen rakamda diğer araçlardan farklı değildir. “
Bu haber toplam 4416 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT