1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Astropay İle Ödemelerde Hızlı Çözüm
Astropay İle Ödemelerde Hızlı Çözüm

Astropay İle Ödemelerde Hızlı Çözüm

A+A-

Alışveriş imkanları bilişim teknolojisinin getirdiği olanaklarla kapsamını daha da genişletmiştir. Böylece muhtelif ürünlerle tüketiciler tanışmakta ve alışverişler online olarak yapılabilmektedir. Ayrıca ürünlerin ödeme konusu da klasik yöntemlerden uzaklaşmıştır. Örneğin dünyanın çok uzak bir köşesinden internet üzerinden kredi kartıyla alışveriş yapmak mümkün hale gelmiştir. Ayrıca ürünler görsel ve video eşliğinde tüketicilere etkili bir tasarımla sunulmaktadır. Mobil iletişim teknolojisinde yapılan atılımlar da bunu destekler mahiyettedir. Elbette tüketici-üretici buluşmasında önemli bir konu vardır ki, o da ödeme sisteminin iyi işlemesidir. Ödeme sistemleriyle ilgili Astropay fiyatları sayesinde ise artık işlemler hızlı bir şekilde halledilmektedir.

Ödeme işlemlerinizi kolaylaştıran AstroPay nedir? Bu sistem ön ödemeli kart sistemi çerçevesinde çalışır. Güvenli bir çalışma sistemine dâhil olup dünyanın neresinde olursanız olun bu logonun olduğu her noktada istediğiniz alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Astropay dünyada giderek yaygınlaşmakta olup, gelişmiş ülkeler başta olmak üzere bu sisteme dâhil olan çok sayıda kişi vardır. Astropay öncelikle fiziki kart olmayıp isteyen herkese sanal olarak verilmektedir. Ancak alacağınız sanal kartlar yatıracağınız para miktarına göre değişmektedir. Amerikan doları üzerinden çalışma sistemini uygular. http://astropay.kim/ sitesinden yapılan kart başvurusu sonrasında kart ücreti verilen banka hesap numarasına yatırılır. Kart ücreti yerel para üzerinden kabul edilebilmektedir. Daha sonra 16 haneden oluşan kart edinilmiş olur. Böylece astropay satın al işlemi gerçekleşmiş olur. Bu kartlar kontör sistemi gibi çalışmakta olup 11 dolardan 1100 dolara kadar satın alınabilmektedir.

Astropay nasıl kullanılır? AstroPay logosu olan her yerden kart limitiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Böylece çevrimiçi online alışverişler kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Dolayısıyla mantık olarak kredi kartı sistemiyle benzeşir. En önemli farkı ise, limiti dolunca yeniden para limitinin satın alınmasına duyulan ihtiyaçtır. Gerek kart satın alınması gerekse kullanımı basit olup herhangi bir eksper yardımına da ihtiyaç duyulmaz. İşlemlerse kredi kartındaki gibi güvenli bir teknoloji çerçevesinde çalışır. Sanal pin kodunu girince siteden alışveriş kapıları açılacaktır.

Bu haber toplam 911 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT