1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Astropay İle Ödemeler Güvenle Yapılır
Astropay İle Ödemeler Güvenle Yapılır

Astropay İle Ödemeler Güvenle Yapılır

A+A-

Sanal para kartlarının oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor olmasından dolayı, sizde bu kartlar ile hesaplarınızı ve kimlik bilgilerinizi gizleyerek artık ödeme kolaylıklarını yaşayabilirsiniz. 2005 yılında kullanılmaya başlanan ukash kart sisteminin oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor olmasından dolayı, artık ukash'ın kaldırılması ile birlikte, yerine yeni sistemlerin gelmesi ve böylelikle daha kolay bir şekilde ödemelerin yapılıyor olmasından dolayı, sizde artık astropay ile ödemelerinizde kolaylıkları ve güveni elde edebilirsiniz. Güvenilir bir ödeme sistemi olarak oluşturulan ve özellikle pin kodu ile çok kolay bir şekilde ödemelerin yapılmasından dolayı, istediğiniz gibi güvenle ödeme yapabileceksiniz. Ayrıca pin kodunun farklı farklı kart miktarlarına göre oluşturulmasından dolayı, kırılması imkansız bir hale gelmektedir. Bunun yanı sıra dolar kuru üzerinden satın alınan bu kartlar 10 dolardan başlayıp, 500 dolara kadar yükselmektedir. Buna göre istediğiniz miktarlarda kart alabiliyor ve ayrıca ana bayi üzerinden kart miktarları üzerine birleştirmede yaptırabiliyorsunuz. Kısaca anlatmak gerekirse eğer, astropay tam olarak kontör kartları ile aynı olup, nasıl ki kontörlerin hiç biri boş çıkmıyorsa eğer, astropay kart da boş çıkmamaktadır. 16 haneli pin kodundan oluşan bu kartlar sayesinde, artık ödeme sayfalarında bu astropay kodu ile ödeme yapmış olacaksınız. Ülkemizde de astropay kart alabileceğiniz için, hemen sizde www.astropaycard-tr.com adresine girerek istediğiniz miktarlarda kart alabilir ve almış olduğunuz bu kod ile ödeme yapabilirsiniz.

astropay kart

En Ucuz Astropay Kart

Sizde hemen ana bayi üzerinden istediğiniz gibi astropay pin kodunu alabilirsiniz. 7/24 kart siparişlerini vererek sadece bir kaç dakika içerisinde pin kodunu alarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. En iyi şekilde astropay kart ile ödeme yapmanın güvenini ve kolaylıklarını yaşayarak, artık yurt dışı alışverişlerinin tamamını güvenle yapabilir ve oyun sitelerine para aktarımı yapabilirsiniz.

Astropay Kartı Hemen Alın

İstediğiniz gibi astropay ana bayi ile sizde artık 7/24 pin kodu alarak, rahat bir şekilde ödemeler yapmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz miktarlarda sizde ucuz astropay kart alarak, rahat ve güvenli bir şekilde ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.

Kaynak: http://www.astropaycard-tr.com

Bu haber toplam 1211 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT