1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Artık Hamal ve Eleman Bulmak Çok Kolay
Artık Hamal ve Eleman Bulmak Çok Kolay

Artık Hamal ve Eleman Bulmak Çok Kolay

A+A-

Firmamız, evden eve taşımacılık alanından başlayan kaliteli hizmetlerinin yanında, artık günümüzde daha kolay hamal ve elemen temini sağlamak içinde faaliyet göstermektedir. Geçmiş zamanlarda piyasada eksikliği hissedilen hamal bulma sorununa karşı, şirket bazında çözüm oluşturduk. İstanbul’un her köşesinde eşya taşıtmak için en kaliteli hamal ve eleman bulmanız için çalışmaktayız.

Kurucumuz Fatih bey, bu alandaki açık hakkında yaptığı araştırmalarda, eşya taşımacılığında insan gücü eksiğini çok iyi fark etmiş ve bu alanda firmamızın çalışmalarını düzenlemiştir. Firmamızın bu alanda yaptığı çalışmalar kapsamında; Fabrikalara sürekli hammadde ve işlenmiş ürün giriş çıkışlarında ihtiyaç duyulan, hamal ve eleman temininde kesintisiz hizmet sunumu yapılmaktadır.

Özellikle tekstil kumaş taşıma işlemlerinde en kaliteli hamal ve eleman kadromuzdan, seçkin ekipler oluşturarak eşya taşıma faaliyetlerini yürütmektedir. Hamal iş ilanları kapsamında yaptığımız duyurular sonucunda, firmamıza müracaat eden tüm kuruluşlara tercih ettikleri sayıda, hamal ve eleman gönderilerek en kısa sürede taşıma işleri bitirilmektedir. Her türlü evden eve nakliye işlerinde ve işyerlerine gelen kamyon ve tırlardan, eşyaların en emniyetli şekilde yükleme boşaltma işleri için hamal ve eleman temin etmek isteyenlerin bu sorunları anında çözümlenmektedir.

Her türlü ev eşyası paketleme ve sarma, aynı zamanda kolilere yerleştirme işlemlerini, itina ile yapacak kapasitede kalifiye eleman ve hamal temin etmektedir.

Fuar organizasyonlarında parça eşya taşıma işlemleri için gerekli olan, hamal ve elemen ihtiyaçları için, İstanbul hamal gereksinimlerine geniş bir yelpazede dağıtım ve organizasyon sağlamaktadır. Okul, dershane, hastane ve diğer tüm resmi kurumların, taşınma ve nakil işlemlerinde, kullanılan bütün eşyaların taşınması için, hamal ve eleman temin edilmesinde en kolay çözüm noktası firmamızın hamal hizmetleri olmaktadır. İnşaat alanlarından çıkan molozların bina dışına çıkarılması ve bina tadilatlarından çıkan artık malzemelerin taşınması için, gerekli olan hamal ve eleman ihtiyacına anında çözümler firmamız tarafından sunulmaktadır.

Firmamıza telefonla veya web sitesi aracılığı ile iletişim kurarak hamal arıyorum demeniz yeterli olmaktadır. Bütün bu hizmetlerin yanında, hamal ve elaman temini sağlayarak yapabileceğiniz, yeni evlenenler için çeyiz eşyası taşıma işlerinde, öğrencilerin kendilerine yetecek kadar temin ettikleri eşyalarının kolaylıkla taşınma işlemlerinde, ticari kuruluşların çelik kasalarının yer değişimlerinde hamal hizmeti verilmektedir.

Aynı zamanda antika eşyalarınız itina ile paketlenerek taşınmaktadır. Gece geç saatte bile olsa gelen yükler için, sebze ve meyve hallerine yük indirme işlerinde hamal ve eleman temini yapılmaktadır. Ev eşyalarınızın taşınmasının yanında, mobilyalarınızın de monte işleri, işinin ehli marangozlarımız sayesinde muntazam bir şekilde yapılmaktadır. Bütün bu hamal ve eleman temini sağladığımız işlerin yanında yer türlü eşya nakliyatı için açık ve kapalı tip kasa en yeni araçlarımız mevcuttur.

Bu haber toplam 1874 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum