1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Artık Faizsiz Ev Almak Çok Kolay
Artık Faizsiz Ev Almak Çok Kolay

Artık Faizsiz Ev Almak Çok Kolay

Artık Faizsiz Ev Almak Çok Kolay

A+A-

 

Ev almak istiyorsanız ilk etapta tasarruf yapmaya başlamalısınız, kısa sürede ev sahibi olmak için size ilk önerimiz bu olacaktır. Sonrasında her ay ne kadar taksit ödeyebileceğinizi hesaplayın, bu hesaplama bir tasarruf planlaması yaparak ortaya çıkabilir. Günümüzde ev almak istiyorum dediğinizde insanlar sizi banka kredilerine yönlendirir ancak ev almak istiyorum, faizsiz ev almak istiyorum derseniz;  insanlar sizi İslam açısından da caiz olan faizsiz ev edindirme şirketlerine yönlendireceklerdir. Bu şirketler 1990 yılından beri hizmet veriyor ve devlet denetiminde sadece bireysel olarak vatandaşa değil ekonomiye de katkı sağlıyor.

Bu sistem ile binlerce kişi ev sahibi oldu ve sistem o kadar iyi işliyor ki;  banka kredilerinin faizlerine katlanmadan noter huzurunda yapılan çekilişler ile en fazla 36 ayda hem borcunuzu ödüyor hem de ev sahibi olabiliyorsunuz.  Elbette her şirketin vade dönemleri farklı olabilir.  Ancak bu sistemlerin özellikleri faizsiz, kısa sürede ev edindirmesidir.

Ev almak istiyorum ama peşinatım yok diyorsanız bu faizsiz ev edindirme şirketleri için bir problem değildir.  Peşinatsız ve taksitlerinizi kendinizin belirleyeceği bir sistemde evinize sahip olabilirsiniz. 

Faizsiz ev almak istiyorum derseniz bu mümkündür. Banka kredilerinin tuzaklarına düşmeden tasarruf planınıza göre evinize ulaşmak oldukça kolaydır. Peşinatsız, vade farksız seçenekleri ile her gelir gurubuna özel sistemleri bulunan faizsiz ev edindirme şirketleri 19 yıllık deneyimleri ile neredeyse hatasız çözümler üreterek kişileri mülk sahibi edindirmektedir. 

faizsiz ev edinmek için dikkat etmeniz gereken detaylar

Tasarruf planlaması yapmanız gerektiğinden bahsettik.  En önemli ikinci nokta kredi notunuzdur.  Kredi notlarınıza dikkat etmenizi öneririz.  Bu şekilde daha hızlı şekilde kefile ihtiyaç duymadan faizsiz ev edinme şansına daha hızlı sahip olabilirsiniz. 

 

Ev sahibi olmak büyük bir finansal taahhüttür.  İki taraflı yapılacak güven sözleşmesi aşaması için şirket ve sizin beklentileriniz örtüşmelidir.  Aksi takdirde sonrasında sıkıntılar yaşanabilir.  Kendi planlamanızı yapın ve danışmana kafanıza her takılan soruyu ve beklentilerinizi sunun. 

 

İpoteksiz, faizsiz ve sizin belirleyeceğiniz taksitlerle ev sahibi olmak çok kolaydır.  Fırsatı değerlendirin. 

 

 

Bu haber toplam 379 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT