1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Armutlu'da Şükrü Genç'e tepki!
Armutluda Şükrü Gençe tepki!

Armutlu'da Şükrü Genç'e tepki!

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç seçim çalışmaları kapsamında neredeyse gittiği tüm mahallelerde tepkiyle karşılanıyor.

A+A-

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç seçim çalışmaları kapsamında neredeyse gittiği tüm mahallelerde tepkiyle karşılanıyor. Bazen vatandaşlar 2009’da verdiği sözleri hatırlatırken, bazen de CHP’liler tepki gösteriyor. 

Armutlu’da Genç’e tepki!

CHP’li Şükrü Gençi geçtiğimiz gün Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde esnaf ziyareti yaptığı sırada bir vatandaşın protestosuyla karşılaştı. Genç’e tepki gösteren mahalleli, “Seçimin üzerinden 5 yıl geçti. Hiçbir sözünü tutmadın. Bize tapu sözü verdin. Armutlu’ya ne yaptın. Bir yaya kaldırımı yaptın o da yamalı bohça gibi oldu. Şimdi hangi yüzle oy istemeye geldin” diyerek tepki gösterdi. Vatandaşın tepkisi karşısında morali bozulan Genç sessiz kaldı.
 

CHP’li Ali Erenler’den şok sözler!

Mahallelinin tepkisi karşısında şok etkisi yaşayan Şükrü Genç’e bir tepki de CHP eski yöneticilerinden Ali Erenler’den geldi. Erenler, İlçe Başkanı Mehmet Deniz’e dönerek yüksek sesle, “5 yıl boyunca örgütü yok sayan bir insanı hangi yüzle gezdiriyorsun. Halkın yüzüne, partililerin yüzüne nasıl bakıyorsunuz merak ediyorum. Bu adam partiye kan kusturdu. Partinin onurunu koruyamadınız bari kendi onurunu koruyun” diye tepki gösterdi.
Bu haber toplam 2864 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

2 Yorum