1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Araç Kredisi Kullanmadan Önce Bilmeniz Gerekenler
Araç Kredisi Kullanmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Araç Kredisi Kullanmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Yeni bir araca ihtiyacınız varsa ve yeterli oranda birikiminiz yoksa rotanızı taşıt kredisi seçeneklerine çevirebilirsiniz.

A+A-

Araç kredisi kullanmak için pek çok farklı seçeneği bir arada değerlendirmeniz gerekiyor.

Bu noktada devreye TEB Cetelem giriyor. Çünkü TEB Cetelem'deki taşıt kredileri son derece makul geri ödeme planlarına sahip ve aynı zamanda pek çok farklı taşıt kredisi seçeneğini inceleme imkanına da sahip olabiliyorsunuz. Klasik taşıt kredisi, esnek ödemeli kredi, balon ödemeli kredi, ara ödemeli kredi, anapara ertelemeli kredi, dönem periyodlu toplu ödemeli kredi, ödemesiz dönemli kredi ya da keyfi kredi seçenekleri arasından gelir durumunuza en uygun olanını rahatlıkla tercih edebiliyorsunuz.

Araç Kredisi Kullanmadan Önce Seçeneklerinizi Çok İyi Değerlendirin!

Örneğin gelirinizin mevsimlere göre değişkenlik gösterdiğini varsayalım. Bu durumda sizin için en uygun taşıt kredisi seçeneği esnek ödemeli kredi olacak. Çünkü bu kredi seçeneğinden faydalandığınızda geri ödemeleri tamamen kendi gelirinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Taksitlerinizi istediğiniz gibi şekillendirmenize olanak tanıyan bu kredi sayesinde bütçenizi zorlamadan taşıt kredisi kullanabiliyor ve geri ödemenizi de rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Anapara ertelemeli kredi yine cazip olan bir diğer seçenek olarak karşımıza çıkıyor. 6 ay boyunca kaynak kullanımı destek fonu ve banka sigorta ve muamele vergisi ile faizi ödüyorsunuz ve sonrasında kullandığınız kredi miktarını geri ödemeye başlıyorsunuz. Dolayısıyla bu 6 ay boyunca bütçe sıkıntısı noktasında herhangi bir endişe duymanıza gerek kalmıyor.

Eğer siz de yakın zamanda araç kredisi kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka öncelikle TEB Cetelem internet sitesine uğrayın. Gelirinize uygun taşıt kredisi seçeneklerine göz atabilir, kredi hesaplamanızı yapabilir hatta bu site üzerinden online taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Bu haber toplam 656 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT