1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Araba Almak İçin Faiz Ödemenize Gerek Yok!
Araba Almak İçin Faiz Ödemenize Gerek Yok!

Araba Almak İçin Faiz Ödemenize Gerek Yok!

A+A-

Otomobil sektöründe rekabet her zaman ön plana çıktığı için bu konuda rakiplerini geride bırakmak isteyen firmalar başlattıkları kampanyalarla satışlarını arttırma yoluna giderler. Yılın en çok satışını yapmak adına başlatılan kampanyalar genellikle müşterilerinde işine yarar. Başlatılan kampanyalar arasında faizsiz araba satış yöntemi tüketicilerinde işine yarar. Müşterilerin her zaman desteklediği ve tercih ettiği yöntemde aracın fiyatına faiz uygulanmadan satış gerçekleşir. Müşteriler hayalini kurdukları aracı almakta zorlanırken birde üstüne faiz bindiğinde ödemekte zorlanırlar. Herkes bütçesi kararınca araba sahibi olmak ister. Ancak yaşam koşulları nedeniyle birikimde yapamayanların yardımına faizsiz satış yapılarak elde bulunan araçlar satış yoluyla devredilir. Faizsiz araba almak isteyenler için firmaların yaptığı avantajlı koşullarla aracın bedelinin bir kısmı peşin ödenerek kalan kısım faizsiz 24 aya varan vadelerle alınabilir.

Hayallerinizi süsleyen arabaya sahip olmak için finans kuruluşları da firmalarla yaptıkları anlaşmalar neticesinde kredi imkanı sağlarlar. Sıfır veya ikinci el araç alımlarında sağlanan faizsiz krediyle herkes gönlündeki araca sahip olabilir. Bankalardan kredi çekemeyecek durumda olanlar içinde senetle ve taksitle araç satışı gerçekleştirilir. Uzun vade seçenekleriyle sağlanan araç finansmanıyla aracınızı hemen alır ve taksitle ödemeye başlarsınız. Aracın satıl rakamının belli bir oranını ödediğinizde kalan taksitler için vade farksız ve faizsiz olarak eşit taksitler halinde ödersiniz. Bütçenizi ayarladıktan sonra her ay faizsiz ödediğiniz aracınız için beklemenize de gerek kalmaz ve aracı hemen teslim fırsatıyla alabilirsiniz.

Otomotiv rekabetinin en çok da tüketiciye yaradığı faizsiz araç satışlarından faydalanmak için üzerinizde haciz kararı olmadığında yararlanabilirsiniz. İcra yoluyla haciz almış kişilere araç satışı yapılmaz. Bu koşulda firmalar arasında değişiklik gösterebilir. Kredi notu yüksek olan kişilerde bankaların yaptığı kampanyalar sayesinde istedikleri araca uygun ödeme koşullarıyla sahip olabilirler. Otomotiv sektöründe hareketliliği artıran sıfır faiz kampanyaları her zaman tüketicinin lehine gerçekleşir. Sizde faizsiz araba al diyerek size uygun koşullarda araç sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki aracı elden çıkararak peşin olarak kullanabilir kalan bedel üzerine faizsiz kampanya koşullarından yararlanabilirsiniz. Kişiye özel ödeme seçenekleriyle tüketicisine avantaj sağlayan kampanyalarla hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

Bu haber toplam 792 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT