1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. APK İndirme Sitesi Lingago Artık Türkiye’de
APK İndirme Sitesi Lingago Artık Türkiye’de

APK İndirme Sitesi Lingago Artık Türkiye’de

APK İndirme Sitesi Lingago Artık Türkiye’de

A+A-

 

Günümüzde hepimizin bildiği gibi mobil uygulama sektörü bilişim sektörünün en çok gelişme gösteren siteleri arasında yer almakta. Bu bağlamda APKPure, Aptoide gibi siteler arasında yer alan Lingago Türkiye sitesi üzerinden yayın hayatına başladı. Apk indir sloganı ile Türkiye’de ki uygulama severlerin beğenisine sunulan sitede oyun, eğitim, sağlık, cep telefonu araçları gibi birçok kategori de kullanıcıların beğenisine sunulan APK’lar bulunuyor.

Diğer Apk indirme sitelerinden farklı olarak uygulamaları tamamen Türkçe olarak yayınlayan Lingago, uygulama pazarında ki rekabete yeni bir ortak olarak karşımıza geliyor.

%100 Türkçe Uygulama Desteği Sunuluyor!

Hepimizin bildiği gibi birçok uygulama yayıncısı uygulamalarını sadece İngilizce dilinde yayınlıyorlar. Bu noktada dil bilgisi yetersiz kalanların imdadına yetişen Lingago, Apk indirme konusunda %100 Türkçe kaynak arayanların imdadına yetişiyor.

Günümüzde milyonlarca uygulamanın bulunduğu mobil yazılım sektöründe ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun APK’yı bulmakta kullanıcılar için büyük bir zorluk teşkil etmekte. İhtiyacınıza göre şekillenen uygulama kategori sistemi, Lingago editörlerinin editörlerinin önermiş olduğu uygulamalar, olmazsa olmaz mobil uygulamalar gibi birçok alanın bulunduğu Lingago, yeni nesil apk siteleri arasında yer almaya devam ediyor.

Lingago, şuan için Türkiye pazarında yeni bir oyuncu olsa da hızlı bir şekilde gelişen uygulama katalogları ile Türkiye’de APK indir aramaları ile vakit kaybeden kullanıcıların imdadına yetişmeye devam ediyor.

Lingago’nun Global Web Sitesine Kısa Bakış

Global anlamda özellikle Amerika ve Avrupa mobil kullanıcılarının mobil uygulama ihtiyaçlarına çözümler üreten Lingago’nun uluslararası sitesinin Türkiye için açılan sitesinden herhangi bir farkı olmadığını hatırlatmak isteriz. Lingago’nun uluslararası sitesine göz atmak isteyen okurlarımız, https://www.lingago.com bağlantısına göz atarak yabancı dilde Apk uygulamalarına erişebilirler.

Lingago yönetiminden aldığımız bilgilere göre APK market sitesinin çok yakında Rusya, Almanya, İspanya, İtalya ve İngiltere gibi ülkeler içinde kullanılabilir olma planlarının bulunduğunu eklemek isteriz. Sizde yabancı APK dosyalarına tamamen lisanslı olarak Türkçe erişmek için hemen Lingago Türkçe web sitesine göz atabilirsiniz.

Bu haber toplam 1197 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT